Герої Володимирщини поклали життя за волю України

Герої Володимирщини поклали життя за волю України
Герої Володимирщини поклали життя за волю України

Житель Володимира Дмитро Сокоринський загинув 4-го липня в результаті ракетного удару під час виконання бойового завдання на Донеччині. У нього залишилась дружина та донечка.
27-річний майор обіймав посаду заступника командира 1-го механізованого батальйону, повідомляє мер міста Ігор Пальонка у фейсбуці.
У лавах Збройних сил України – з 2012 року, закінчив Національну академію сухопутних військ у місті Львові. З перших днів війни виконував свій громадянський та офіцерський обов’язок, мужньо обороняючи рідну землю від рашистів.
“Від імені усієї громади висловлюю щирі співчуття рідним та близьким Героя! Вічна пам’ять та слава полеглому захиснику!” – йдеться у повідомленні.
3-го липня у Василівській церкві Володимира похоронили загиблого Героя Олега Сичевського. Про це інформують на сайті міста.
Жителі міста гідно вшанували пам’ять полеглого земляка, сформувавши живий коридор вздовж вулиці Луцької до вулиці Василівської об 11:00.
Нагадаємо, 30-го червня стало відомо, що громада Володимира втратила іще одного мужнього захисника – 35-річного старшого солдата Олега Сичевського.
35-річний старший солдат Олег Сичевський був мобілізований до лав ЗСУ 31 травня, а менш ніж через місяць загинув в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Берестове, що на Донеччині. У Олега Сичевського залишились бабуся, брат та цивільна дружина.
Редакція газети «Місто вечірнє» висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглих Героїв!

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: