Гарно, весело й цікаво відзначив Устилуг День міста

12 липня, у велике церковне свято Петра і Павла, прикордонний Устилуг відзначив День міста. Зранку у місцевих храмах відбулися святкові богослужіння. А далі устилужан та гостей міста чекала велика різноманітна культурна програма. Не обійшлося й без спортивних змагань. На стадіоні Устилузької ЗОШ відбулася товариська зустріч з міні-футболу на кубок устилузького міського голови серед юнаків. У турнірі взяли участь 4 команди: місцева устилузька, а також гостей з Оваднівської ОТГ, Березовичівської сільської ради та ФК с. Зимне.
Водночас на вулицях міста проходили дитячі квести «Устилугом від А до Я», організований вчителькою Устилузької ЗОШ Тетяною Василенко, та «Чи ти знаєш своє місто», влаштований директором Устилузької публічної бібліотеки Мирославою Адамчук.
Після футбольного чемпіонату на головній сцені розпочалася офіційна частина свята. Привітали устилужан з Днем міста міський голова Віктор Поліщук та чимало гостей, зокрема представники різних гілок місцевої влади, делегації з гміни Людвін (Республіка Польща), Зимнівської ОТГ, Володимир-Волинської птахофабрики, депутат обласної ради, керівник ТзОВ «П’ятидні» Валерій Діброва. Помічник народного депутата України Ігоря Гузя Андрій Бокоч нагородив Подяками заступника устилузького міського голови Світлану Дубицьку та директора комунального господарства Івана Гукала.
Голова фракції «УКРОП» у Володимир-Волинській міській раді Сергій Радкевич під час урочистостей вручив містянам подарунки від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у різних номінаціях. Так звання у номінації «Найкращий меценат» отримав Валерій Діброва; «Найнадійніший закордонний партнер» - вуйт гміни Людвін (Республіка Польща) Анджей Хаброс; «Устилузький патріот» - педагог місцевої ЗОШ Тетяна Василенко; «Устилузький підприємець» - Тетяна Береза; «Успішна людина» - Володимир Терещук; «Золоті руки Устилуга» - Тетяна Ігнатович і Тамара Павленко; «Активний громадський діяч» - Анісія Ковальська та Анатолій Сідловський; «Устилузький будинок сімейного типу» - родина Сасів; «Наймолодший житель Устилуга» - маленька донечка подружжя Іванни та Сергія Калитюків, яка народилася 11 липня; «Устилузький спортсмен» - Руслан Хвищук; «Талант Устилуга» - Владислава Цицьора та Богдана Видихай і «Найкращий мер» - Віктор Поліщук.
Аж до пізнього вечора поле стадіону виглядало як великий святковий майданчик, де кожен охочий міг взяти участь в різноманітних конкурсах, забавах, іграх, масових танцях, переглянути велику концертну програму, в якій гостей свята піснями та танцями радували вокальні й танцювальні колективи місцевого Будинку культури та сусідніх громад, в тому числі дитячий колектив, що завітав із Зимнівської громади. Активно працювала виїзна торгівля. Дітки досхочу розважалися на атракціонах «Аквагрим». А на завершення святкувань молодь зібралася на дискотеку, яку проводив гурт «Забава» з Володимира.
Свято вдалося на славу. Місцеві мешканці та гості чудово відпочили, розважилися, отримали багато позитивних емоцій і вражень.
Міла Сергєєва, м. Устилуг

Розділ новин: 

Коментарі