Фотосушка у стінах Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю. Кримського

Цей проект – новий формат виставки, що виходить за рамки звичних музею чи галереї. На виставці можна знімати собі у подарунок будь-які фотографії, повісивши взамін свої, а виставка стає живою та самостійною.
З ініціативи і під чітким керівництвом викладача педагогічного коледжу Ольги Подворнюк група 4-Р організувала у стінах коледжу таку фотосушку. Ольга Олександрівна подала ідею для створення так званої виставки з допомогою фотографій студентських років викладачів педколеджу. Студенти її підхопили і розвинули за власними побажаннями і баченням. Це не стільки на честь чогось, скільки для того, щоб нагадати викладачам, що вони теж колись були студентами і щоб на  майбутній сесії були не надто суворими. Та й просто для того, щоб зробити яскравішими будні.
Це хороша ідея – подивитися на своїх улюблених викладачів у їхні юні роки. «Вражень було дуже багато, напевно, 30 відсотків часу, який ми витратили на підготовку, ми провели за розглядом і обговоренням фотографій. Навіть коли тримали ці світлини в руках, здавалося, ніби торкалися спогадів і минулого цих людей, адже на якусь мить усі ми перенеслися в ті часи. Напевно, це навіть добре - ненадовго відволіктися від сучасного цифрового світу. Цією фотосушкою ми намагалися створити атмосферу приємної ностальгії. І хоча  викладачі спочатку з настороженістю сприйняли цю ідею, бо, напевно, не до кінця розуміли, що саме має бути, але фотографії все ж принесли. Того дня, коли сушка вже стояла, ми думали, чи не піти нам по ще один стенд, адже фотографії все приносили і приносили, і ми з радістю довішували їх», - розповідає студентка групи 4-Р Анастасія Брязкало.
Юлія Оберук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі