Фестиваль здивує різноманіттям смачної їжі

Смачно поїсти і набратися сил під час насиченої програми фестивалю «Княжий» буде можливо! На Ярмарку вуличної їжі в рамках фестивалю пригощатимуть запашним хлібом, хрумкою випічкою, смачними сирами, ароматним варенням і медом, освіжаючим морозивом, гарячими ковбасками і рум’яною курятиною та іншими смаколиками.
Генеральні спонсори «смачної» частини «Княжого» - ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», ТМ «ТЕРЕМНО ХЛІБ», ТОВ “Старий Порицьк”, ТМ «Дмитрук», ТМ «Рудь», ПП «Іван Хліб», «Гостинна садиба», «У Кудриля» та інші.
Для відвідувачів фестивалю ввечері горітиме велике багаття, також будуть нічні посиденьки. «Княжий» пройде у безалкогольному форматі. Нагадуємо, на фестивалі також передбачена музична сцена (гурти «Тартак» і «Карна» та десяток інших) і літературна частина (Любко Дереш, Павло Коробчук та ін.). Також буде для гостей плавання та каяках річкою Луга (вузьких довгих човниках) та демонстраційне кінне шоу, дитяче розважальне містечко, наметове містечко та багато інших цікавинок.
Більше новинок дізнатися можна тут: https://www.facebook.com/Kniaz hyiFest/ , а також і в соцмережі Instagramhttps://www.instagram.com/knia zhyifest.
Прес-служба фестивалю «Княжий»

Розділ новин: 

Коментарі