Фестиваль «Княжий» творять люди, вмотивовані ідеєю

Вдруге поблизу міста Володимир-Волинський у парку Заріччя на березі річки Луга відгримів фестиваль «Княжий». Він зібрав 8500 відвідувачів з різних міст України та гостей з Польщі. Це зовсім новий фест на культурній мапі України. Ідейним натхненником цього етнічного дійства є народний депутат Ігор Гузь.
Фестиваль створений для розкрутки бренду «Володимир-Волинський». За словами нардепа, в цьому є величезна потреба: відновлювати вали у городищі, ДОТи в Устилузі та багато інших пам’яток історії, які варто побачити не лише волинянам.
Принципова позиція Ігоря Гузя – фестивалі, орієнтовані на молодь, повинні пропагувати здоровий спосіб життя. Зокрема «Княжий» показує історичний та туристичний потенціал Володимира. Княже місто – це дуже зрозуміла асоціація, проте дотепер майже не було насправді цікавих та сучасних підходів до розкриття його історії. Завдання фестивалю – відтворення загалом українських традицій, ремесел, збереження багатолітньої спадщини. Важливо пропагувати це сучасно, без якихось «совкових» підходів та «шароварщини».
Прес-служба народного депутата

Розділ новин: 

Коментарі