Дві половинки зустрілися у «Манхеттені»

Після зустрічей та довгої розлуки тільки через п’ять років вони стали чоловіком і дружиною.
Обоє, Анна та Ілля, народилися і виросли у Володимирі. Але їхня перша зустріч відбулася, коли дівчині було 17, а хлопцю - на два роки більше. Так вже долі було завгодно, щоб кожен із них весняний вечір 5 травня 2011 року вирішив провести на дискотеці під оригінальною назвою «Манхеттен» - була тоді така поблизу військового містечка та користувалася великою популярністю серед молоді.
Побачивши струнку чорняву красуню у гучній тусовці, Ілля підійшов до неї та запросив на танець, а по закінченні дискотеки провів дівчину додому.
-Тоді я й гадки не мала, що ця зустріч щось змінить у моєму житті, - ділиться Аня. А от серце Іллі йокнуло одразу, і він відчув, що знайшов саме ту, з ким хотів би пов’язати своє майбутнє.
За деякий час Ілля зателефонував Ані та запросив на побачення. Вони прогулювалися містом, ласували морозивом, багато спілкувалися, а ввечері пішли на дискотеку. Відтоді молоді люди часто зустрічалися і зовсім не хотіли розлучатися. Але прийшлося. 6 листопада Іллю призвали на строкову службу в армію. Потрапив у м. Яворів Львівської області у сухопутні війська. І, мабуть, тоді Аня зрозуміла, що кохає цього добродушного хлопця, що довгими осінніми вечорами їй так не вистачає його компанії. Впродовж року служби вона тричі їздила на Львівщину. Перший приїзд був у день прийняття коханим присяги.
У цей час дівчина навчалася у Нововолинському ПТУ на кухаря-кондитера. Цю професію обрала свідомо по закінченні 9-го класу у школі-інтернаті, бо дуже любить виготовляти різноманітні десерти, особливо торти. А Ілля 2011-го перед призовом здобув фах слюсаря з ремонту автомобілів та отримав посвідчення водія категорій В і С.
Минув рік. Після демобілізації юнак летів додому на крилах любові, аби скоріше побачити кохані очі. Вирішив не зволікати, прийшов до коханої з великим букетом червоних троянд та каблучкою і запропонував одружитися. Аня відразу сказала: «Так». Проте молоді люди з весіллям не поспішали, а просто вирішили жити разом у громадянському шлюбі. Аня по закінченні училища влаштувалася за спеціальністю у ресторан «Маяк», виготовляла смачну випічку, що так полюбилася відвідувачам закладу. Ілля свій трудовий шлях розпочав у авто майстерні з шиномонтажу, а за півтора року, маючи власний автомобіль, став працювати таксистом.
Весь вільний час пара проводила разом. Влітку їхнім улюбленим місцем відпочинку став Світязь, куди вони їздили при кожній нагоді. Отже, сім’я склалася, їм було добре і комфортно одне з одним. А узаконили свої стосунки тільки через чотири роки спільного життя, дізнавшись, що незабаром їх чекає поповнення.
На рушничок щастя у міському РАЦСі Аня та Ілля стали 30 липня минулого року. Весілля відсвяткували у колі найближчих родичів і друзів у кафе «Движок». І хоча гостей було не так багато, радісна приємна атмосфера цього дня, чудова організація свята запам’яталися їм назавжди.
А під Новий, 2017 рік, 31 грудня, Аня подарувала коханому синочка. Зараз маленькому Володимиру, який. ніби дві краплі води, схожий на татка, виповнилося півроку. Як кажуть молоді батьки, малюк став їхнім головним хобі. Вони разом доглядають за хлопчиком, дарують йому всю свою любов і ласку. Пізніше, коли синочок підросте, мріють подарувати йому сестричку.
Проживає молода сім’я разом із мамою Іллі. Любов Сергіївна також глядить дитинку, завжди допоможе мудрими порадами. Усі обов’язки по дому Аня взяла на себе. А головний добувач у родині, звісно, чоловік.
-Ілля дуже відповідальний і турботливий сім’янин, старається заробити, щоб забезпечити нас усім необхідним. Він, як і раніше, працює таксистом.
Пара не будує якихось грандіозних планів, не живе ілюзіями. А коли запитала у кожного з них про найзаповітнішу мрію, відповіли однаково: щасливе майбутнє для сім’ї у радості, достатку і любові.
Тож побажаймо їм попутного вітру та здійснення усіх бажань!
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі