Дружина Героя Олена Голяновська отримала ордер на житло

22 грудня голова ОДА Володимир Гунчик вручив ордер на квартиру дружині загиблого в АТО Героя Руслана Голяновського. Вручення відбулося у селі Зимне, де губернатор перебував із робочим візитом.
Олена з дочкою та сином проживала з батьками чоловіка у селі Горичів Володимир-Волинського району. Жінка розповіла, що квартиру вона вибрала сама таку, як хотіла, – не в новобудові. Частину грошей на придбання житла вона зібрала самотужки, а 14 тисяч доларів їй виділили з обласного бюджету.
«Сьогодні я хотів би хоча б трішки загладити нашу провину перед Вами і перед дітками. Хочу також сказати, що ми будемо все робити для того, щоб пам’ять про всіх наших героїв, у тому числі й про Руслана Голяновського, назавжди залишилася у серцях волинян. Я хочу, щоб ми вшанували їхній подвиг і пам’ятали про їхні жертви. Від місцевих органів влади, від себе особисто, від волинської громади вручаємо ордер на житло. Хочу, аби у вашій сім’ї все було добре, нехай дітки ростуть здоровими мамі на радість», – сказав Володимир Гунчик. Він також вручив дітям Героя солодкі подарунки, побажавши гарних і щасливих свят.
Нагадаємо, що Руслан Голяновський загинув у ніч на 25 серпня 2014 року в бою за Іловайськ. 3-й батальйон 51-ї бригади, де він воював, опинився в оточенні біля Березного, Оленівки під постійним артобстрілом. Указом Президента України від 4 червня 2015 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі він нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Підготувала Валентина Савчук

Розділ новин: 

Коментарі