Досягнення і плани майбутньої Оваднівської ОТГ

Як поінформував голова Оваднівської сільської ради Сергій Панасевич, досягнень у селах чимало, але робота продовжується. Він розповідає, що нещодавно у с. Сусваль було встановлено центральний водогін вартістю 800 тис. грн. Це відбулося за сприяння народного депутата Ігоря Гузя та депутатів облради. Закінчили ремонт в оваднівському будинку культури, в якому повністю замінили покрівлю, вікна та двері, провели внутрішні роботи, утеплили приміщення ззовні, а також цього тижня завершать облаштовувати територію бруківкою. У дитячому садочку відремонтували електромережу. А в Маркелівці нещодавно встановили дитячий майданчик. Ще було рекультивовано та засіяно оваднівський стадіон. На території сільради встановили п’ять автобусних зупинок: 2 – за підтримки ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» у селах Верба і Сусваль, 1 – за підтримки фонду братів Юнаків у Сусвалі, у селі Верба до встановлення однієї зупинки долучився місцевий підприємець Анатолій Вітрук, а також ПП «Біоз-Волинь» допомогло із зупинкою поруч із військовою частиною.
У с. Маркелівка нещодавно зусиллями сільради була відремонтована дорога. Планується збудувати дорогу до району цегельного заводу, що у Володимирі-Волинському.
У представників майбутньої Оваднівської ОТГ в найближчих планах встановити дитячо-спортивний майданчик у Вербі. Уже здійснено проплату на встановлення дитмайданчика в центрі Овадного. Невдовзі замінять вікна у будинку культури с. Верба, вже виготовлена ПКД на заміну покрівлі, а також буде зроблено ремонт у клубі. Цього тижня у Вербі на вул. Ковельській почнуть встановлювати вуличне освітлення. У с. Сусваль планується встановити літній танцювальний майданчик.
Оваднівська сільрада виділила 600 тис. грн. і облрада – 100 тис. грн. на ремонт дороги Верба – Сусваль. Окрім цього, невдовзі при співфінансуванні фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» відбудеться відкриття нової бібліотеки в БК с. Овадне. Також Сергій Панасевич розповів про задум встановити у всіх селах вуличні тренажери, аби сприяти розвитку спорту і здоровому способу життя молоді.
Олексій Біянов, с. Овадне

Розділ новин: 

Коментарі