«ДОРОГИЙ СОЛДАТЕ, ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ!»

Дитячі малюнки, власноруч виготовлені паперові ялинки, ангелочки та новорічні дзвоники зі словами «Дорогий солдате, повертайся живим!» повезли волонтери центру «Серце патріота» у зону АТО. Це найважливіший вантаж, який доставлять бійцям під час ювілейної, 100-тої, поїздки.
За словами керівника волонтерського центру, депутата Луцької міської ради від «Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП» Сергія Балицького, у сотій поїздці головний пункт призначення – військовий госпіталь, що у Сєверодонецьку Луганської області. Туди везуть медикаменти, перев’язувальні матеріали, 10 інвалідних візків та ковдри. Ці речі вдалося отримати у рамках гуманітарної допомоги з Німеччини. Також у графіку маршруту – 29-й блокпост та 81-ша бригада.
У цю поїздку також їде співзасновник українсько-німецької благочинної організації «Серце для України» Ігор Климчук. Саме завдяки Ігорю Климчуку та його колегам постійно доставляється благодійна допомога з Німеччини. Співпраця триває уже більше року.
Також везуть допомогу в благодійну організацію «Вітчизна», яка знаходиться у Краматорську і займається проблемами сімей бійців АТО та переселенців. Другу частину вантажу доставлять у департамент охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації. Працівники цього департаменту звернулися із проханням допомогти з медичним оснащенням лікарні, яка була тимчасово дислокована з Луганська у «зелену зону» в Сєверодонецьк.

Розділ новин: 

Коментарі