Дороги ремонтують, ліхтарі розстрілюють

Чотирнадцятого жовтня міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. На нараді говорилося про те, що осінні канікули у школах міста будуть зміщені й триватимуть з 27 жовтня по 9 листопада. У територіальному медичному об’єднанні триває ремонт реанімаційного відділення, а з 1 листопада, імовірно, нарешті буде запущено томограф. Двадцять п’ятого жовтня планується ярмарок. Не обійшлося і без неприємності: у Слов’янському парку хтось розстріляв сім ліхтарів. Усе гострішою стає проблема місць для поховання на Федорівському кладовищі, що викликає занепокоєння міського голови. Діяльність ряду державних структур, зокрема, їхніх очільників, викликає гнів Петра Даниловича, і у зв’язку з цим намічається подання позовів до прокуратури. Також Петро Саганюк повідомив про кадрові зміни: очільник Володимир-Волинської філії ПАТ ”Волиньобленерго” Валерій Баснін вийшов на заслужений відпочинок. Після наради міський голова провів традиційну зустріч із представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, які роботи з ремонту доріг заплановано на найближчий час?
-На ремонт доріг у нас було мільйон гривень. Ще мільйон я попросив додатково у губернатора. За нашим містом закріплена бригада підприємця Кобака – зараз вони працюють на вулиці Сахарова. Також маємо заасфальтувати один із дворів на вулиці Поліської Січі і навести лад із об’їзною.
-Золота осінь дає більше можливостей для ремонтних та інших робіт. Що вдасться реалізувати для покращення добробуту жителів міста?
-До нового року відремонтуємо неврологічне відділення. Ряд робіт планується у дитячих садках №1 і №8. Зокрема на розширення приміщення і відкриття ще однієї групи у восьмому садочку виділено 300 тисяч гривень. Потрібно покращити дитячі майданчики у садочках і у дворах. У будинку за адресою Поліської Січі, 49 тече дах, на це виділено 180 тисяч, та потрібно ще 300. До холодів старатимемося зробити чим побільше. Хотілося б відремонтувати центральну вулицю та навести лад із зупинками, які знаходяться у досить плачевному стані, особливо це стосується вул.Устилузької.
-У місті відбулися кадрові зміни. Які саме, і з чим це пов’язано?
-Так. Валерій Миколайович Баснін, заслужений енергетик України, вийшов на пенсію. Виконуючим обов’язки призначено головного інженера Анатолія Киричука.
-Під час наради Ви висловлювали занепокоєння стосовно кладовища…
-Так. Існує проблема. Хоч Федорівське кладовище відносно молоде, та за 30 років там поховано 15 тисяч людей. Отже, необхідно вирішувати питання місць для поховання чимшвидше. Максимум, на який період вистачить місць на Федорівському кладовищі, до кінця зими.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі