Допоможіть собі зберегти здоров’я

Як би ми не любили чарівну весну, все ж це сезон, коли застуда і грип полюють на нас на кожному кроці. Переохолодження створює умови для активізації вірусів та хвороботворних бактерій, тому важливо, щоб наша імунна система змогла захистити організм. Через часте нездужання втрачається працездатність, від якої залежить і наша зарплатня. Як допомогти організму цієї пори? Правильним харчуванням. Щоденно з кожним прийомом їжі наш раціон має включати якнайбільше поживних речовин. Потрібно споживати необхідну кількість вітамінів та мінералів не тільки, коли хворіємо, але…
Прихід весни в Україні нерідко супроводжується загальною втомою, зниженням імунітету та підвищеною схильністю до гострих респіраторних захворювань. Це пояснюється не лише дефіцитом сонячного проміння, яке стимулює утворення вітаміну D у шкірі, але й нестачею вітаміну С, фітонутрієнтів та фітонцидів* у раціоні. Більшість людей по вітаміни – продукти харчування – ідуть на ринок. Але щоб отримати добову дозу усіх вітамінів і мінералів, нам потрібно щодня споживати не менше 12 кілограмів різноманітної їжі: овочів, фруктів, злаків, м’яса і риби. Та й немає абсолютної гарантії, що це нам допоможе. Основна кількість овочів і фруктів на наших ринках вирощена за допомогою хімічних добрив та стимуляторів росту, тому і не мають вони потрібної кількості поживних речовин. Через це ми починаємо шукати вихід в аптеках. Проте більшість аптечних вітамінів є синтетичними і засвоюються організмом лише на 20%. Ще деякі з них здатні викликати важкі побічні ефекти та алергічні реакції.
Інша справа з брендами світового рівня, одним з яких є компанія «Amway».
Вітамінні та мінеральні комплекси «DOUBLE X», «Вітамін С плюс», «Комплекс Омега-3», «Часник» та багато інших виготовлені з продуктів, вирощених екологічно чистим способом без використання хімічних добрив. За увесь час існування компанії не зафіксовано жодного випадку чи скарги на побічні ефекти та алергію. Через наявність у цих комплексах фітонутрієнтів та фітонцидів вітаміни виявляють свій позитивний ефект на організм на 90-98%. Спробуйте знайти щось подібне у наших аптеках.
Якщо вищевказані аргументи вас не переконали, не поспішайте робити передчасні висновки. Зверніть увагу на думку спеціаліста лікаря-дієтолога, віце-президента Асоціації дієтологів України Оксани Скиталінської: «Комплекси вітамінів та мінералів від компанії «Amway» природно збалансовані та захищають кожну клітину організму від негативних впливів зовнішнього та внутрішнього середовища, а також прискорюють процес одужання, якщо ви уже захворіли».
За консультацією щодо придбання чи прийому вітамінних та мінеральних комплексів звертайтеся у Володимир-Волинський осередок компанії «Amway», що знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 1 або за телефонами (050)378-10-55, (093)572-83-47, (068)874-17-55.
*Фітонутрієнти – велика група сполук рослинного походження, що виробляються рослинами для захисту від токсичних речовин та забруднювачів із навколишнього середовища («фіто» означає «рослина») і які мають цілющий вплив на організм людини.
Олексій Біянов, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі