Добрі гості у вашу оселю прийдуть, якщо відвідаєте магазин «Металопластикові вікна WDS TROCAL»

Добрі гості у вашу оселю прийдуть, якщо відвідаєте магазин «Металопластикові вікна WDS  TROCAL»
Добрі гості у вашу оселю прийдуть, якщо відвідаєте магазин «Металопластикові вікна WDS TROCAL»

«Мій дім – моя фортеця», - кажуть англійці. Китайська мудрість стверджує, що наш дім знає нас краще, ніж ми знаємо самі себе. Щодо українців, то ми любимо повторювати, що вдома і стіни допомагають. Але не лише стіни… Із глибокої духовної скарбниці наших пращурів ми успадкували багато повір’їв, пов’язаних із вікнами, дверима, порогами, кутками. Так,  вікна – це не тільки провідник сонячного світла до наших домівок, це споглядання світу, який лежить у діапазоні нашого огляду. Двері – наш вихід у цей світ і повернення до рідного вогнища. Ось чому наші предки особливо шанували вікна та двері, які символізували наш тісний зв’язок із навколишнім середовищем. Вікна і двері завжди були чистими, прикрашеними, навіть розмальованими. 
Звичайно, змінилися часи і маленькі віконця відійшли у минуле, а їм на зміну прийшли зручні металопластикові вікна. Сьогодні вже не дуже захоплюються шторами, а надають перевагу жалюзі та плісе. А двері майже на кожному кроці, у кожній оселі просто вражають сучасним дизайном.
Як вікна, так і двері ви можете придбати, якщо звернетеся до магазину «Металопластикові вікна WDS TROCAL», що на вулиці Ковельській, 42. Власників крамниці Жанну та Юрія Вижвів добре знають у нашому місті. Уже 15 років вони на ринку продажів дверей та вікон. 
Вікна, які пропонують у крамниці, стануть у кожній оселі не тільки джерелом світла, а й перетворяться на затишний куточок естетичного споглядання, якщо покупці придбають разом внутрішні та зовнішні підвіконня, жалюзі, ролети, вертикалі та плісе. Щоб на ваш вогник не летіли набридливі комарі, вам запропонують протимоскітні сітки, захисні ролети. Словом, у ваші віконця  не тільки світитиме сонце, а й заглядатимуть тихі лагідні вечори. 
У магазині достатній вибір дверей – як вхідних, так і кімнатних, а власники автомобілів можуть придбати гаражні ворота. 
Якщо вірити феншую, то покриття будинку має дуже велике значення для вільної циркуляції позитивної енергетики. Така енергетика лише посилиться і захистить ваш дім від негативу, якщо ви придбаєте металочерепицю, профнастил, ринви. 
Відійшли в далеке минуле тини з перелазами. Але бажання захистити свій дім від набридливих очей залишилося. А тому саме в магазині ви зможете купити штахетники, паркани, огорожі. Усе добротне, оригінальне, вишукане. А головне, ціни доступні. 
- Ми одними з перших у Володимирі почали торгувати вікнами та дверима, згодом розширили свій торговий простір, - розповідає пані Жанна, власниця крамниці. – За стільки років ми здобули великий досвід, вивчили запити та смаки покупців, особливо постійних клієнтів, яких у нас уже чимало. Ми завжди розповідаємо нашим відвідувачам про нові товари, їх якість, ціну, радимо, що їм краще придбати. Якщо виникають якісь сумніви, консультуємося з фабрикою-виробником. 
Узагалі-то часу на інтерв’ю у пані Жанни майже не було. У магазин увесь час заходили, а також телефонували покупці. Популярність торгового закладу росте ще й тому, що покупці передають інформацію про нього іншим людям, а це найкраща і найбільш дієва реклама. Жанна Володимирівна спілкується з клієнтами, розповідає їм про нові товари, демонструє каталоги. Відчувається, що вона душею радіє кожному відвідувачу, зустрічає всіх привітною усмішкою. Як сказала одна із клієнток, саме власниця магазину завжди вміє підібрати потрібний матеріал і порадити покупцеві, бо все, що робиться від щирого серця, від душі, завжди дає хороші результати. 
Завітайте до магазину - і відчуєте себе наче у власній домівці. Тут вас гостинно зустрінуть, запропонують ті  товари, які цікавлять, зігріють увагою і привітністю. І нехай через вікна, які ви придбаєте у крамниці, до вас завжди проникає світло, а у двері заходять тільки хороші люди. І повірте, що саме так і буде, бо дуже хороша аура в самому магазині, А хорошу ауру створюють гостинний персонал і власники магазину.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: