До Устилуга можна буде дістатися за декілька хвилин

До Устилуга можна буде дістатися за декілька хвилин
До Устилуга можна буде дістатися за декілька хвилин

Після того, як завершаться ремотні роботи на дорозі Н-22, до Устилуга можна буде дістатися від Володимира дуже швидко, зазначив Ігор Пальонка. Дорога до кордону – це хороша інвестиція в громаду, на яку зверне увагу потенційний інвестор. Проте відкритття пункту пропуску цілком залежить від польської сторони. Наразі він повноцінно не працює. Інформує видання БУГ.
Дорогу від Володимира до Устилуга ремонтують швидкими темпами. Тільки 11-го червня розпочали ремонт Устилузької (траси в межах міста) і вже 15-го червня – завершують.
Після цього на нове покриття нанесуть розмітку та встановлять відповідні знаки. Роботи планують завершити на початку липня. Їх виконує польська фірма на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області.
“Тепер до Устилуга можна дістатися за кілька хвилин. Найближчим часом надіємося, що буде відкритий перехід.
Тут все залежить від польської сторони, а ще, в першу чергу, від ситуації яка буде з коронавірусом”, – сказав 15-го червня міський голова Володимира Ігор Пальонка.
Перехрестя вулиць Драгоманова, Козацької та Устилузької, що біля пам’ятника-танка, вдалося включити в план робіт в рамках благоустрою Устилузької за кошти Служби автодоріг. За що місто вдячне, адже це була проблемна ділянка і потребува ремонту, зауважив мер.
Він зазначив, що за кошти міського бюджету планують також облаштувати тротуари від школи №1 і біля педагогічного коледжу. Їх виконають з бруківки. На цілі потрібно близько 5-ти мільйонів гривень.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: