До участі у фотоконкурсі «В об’єктиві – Володимирщина» запрошуються всі бажаючі

Володимир-Волинська РДА та районна рада оголошують фотоконкурс «В об’єктиві – Володимирщина», що проводиться у рамках 10-го фестивалю традиційної національної культури «Українське коровай-сузір’я». Для участі у фотоконкурсі запрошуються всі бажаючі, як професіонали, так і аматори.
Для участі у фотоконкурсі необхідно подати особисто або надіслати поштою заповнену анкету (за формою, що визначена розпорядженням голови РДА від 15.06.2016 №241, з яким можна ознайомитись на сайті райдержадміністрації) та конверт з фотознімками (фотознімком). На конверті ставиться помітка «Фотоконкурс «В об’єктиві – Володимирщина». Фотознімки повинні бути якісні та роздруковані на аркуші формату А4.
На зворотному боці фотознімків потрібно вказати наступну інформацію: назву фотороботи; ПІБ автора; тематичну категорію фотоконкурсу; опис фотороботи (дата та місце виконання знімка, коротка анотація); номер телефону автора.
Фоторобота може бути як у кольоровому, так і у чорно-білому виконанні без оформлення (без рамок, паспорта тощо). До фоторобіт може додаватися коментар автора (проза, вірш тощо).
Фотороботи приймаються до 26 вересня за адресою: вул. Олени Хохол, 22, м.Володимир-Волинський, відділ культури та туризму РДА або за адресою: вул. Небесної Сотні, 3, відділ організаційної роботи та управління персоналом апарату РДА, каб. №13.
Підсумки фотоконкурсу та оголошення переможців відбудеться 1 жовтня під час проведення фестивалю «Українське коровай-сузір’я».
Дошкільні навчальні заклади району представлять на фестивалі виставку виробів з овочів та фруктів «Ходить осінь рідним краєм із багатим урожаєм».
Приходьте на свято. Буде цікаво!
Оргкомітет

Розділ новин: 

Коментарі