До місцевих бюджетів платники Володимир-Волинської ОДПІ сплатили 14,9 мільйона гривень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизної продукції

Представники бізнесу – платники 5-відсоткового акцизного податку з роздрібного продажу підакцизної продукції, які перебувають на обліку у Володимир-Волинській ОДПІ, за підсумками одинадцяти місяців цього року перерахували до місцевих скарбниць 14,9млн.грн. цього податку. Зокрема від платників акцизного податку міста Володимира-Волинського надійшло 7,6млн.грн., від платників Локачинського та Володимир-Волинського районів надійшло, відповідно 1,4млн.грн. та 5,9млн.грн.
Акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів запроваджено з 1 січня цього року в рамках податкової децентралізації та одночасно скасовано збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства.
Надходження від 5-відсоткового акцизного податку з роздрібного продажу підакцизної продукції – це гарантовані джерела надходжень для місцевих скарбниць, які передбачені реформою місцевого самоврядування. Тому наші платники відповідально ставляться до сплати цього податку і тим самим сприяють успішному соціальному розвитку територій, на яких живуть і працюють, розвиваючи свій бізнес.
Нагадуємо, що платниками акцизного податку є суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам пиво, алкогольні напої, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, товари, нафтопродукти, насамперед бензин та дизельне пальне, паливо моторне альтернативне, біодизель, скраплений газ тощо.
Ігор Пакулець, начальник Володимир-Волинської ОДПІ

Розділ новин: 

Коментарі