До кого буде прихильним повелитель року

До кого буде прихильним повелитель року
До кого буде прихильним повелитель року

Із джунглів східного гороскопу до нас пробирається смугастий велетень Тигр. Це сильна, мудра і водночас хитра тварина. Дружити з ним можуть лише ті, кого він сам обирає. Отож, кому подарує свої симпатії символ 2022 року.
Щур 
Рік Тигра для Щура буде символом подорожей. У 2022 році на Щурів чекають переїзди та численні відрядження. Наступного року харизма приховає від очей оточуючих усі ваші недоліки. Проблематично буде працювати за наймом, виникнуть складнощі у виконанні рутинної роботи. Можливе постійне бажання побути на самоті, зібратися з думками. Цікавим подарунком 2022 року стане здатність закохувати у свої витвори всіх навколо.
 Тигр
2022 рік для Тигрів буде пов’язаний із комунікацією, бажанням оточувати себе людьми, які підтримують. Проте рік для Тигрів буде насичений конкуренцією, впертістю та небажанням прислухатися до думки інших. У Тигрів раптово зросте інтерес до навчання, вивчення наук, виявиться сильне бажання зрозуміти себе, знайти свій шлях. 2022-ий обіцяє всім Тиграм хороший стабільний дохід, підвищення статусу.
Дракон 
2022-ий подарує багато енергії, мужності, терпіння, а ще наділить здатністю приймати нестандартні рішення. Дракони з легкістю досягнуть кар’єрного зростання, але можуть ускладнитися стосунки з близькими людьми. Тигр принесе вашому знаку енергію грошей, і, можливо, запрацює проєкт, який раніше не приносив прибутку, або надійдуть інші несподівані гроші. Головне – зуміти їх утримати, запустити у новий проєкт. 2022-ий також обіцяє Драконам багато руху: можливі подорожі, відрядження та зміна місця проживання. Ця динаміка буде пов’язана із приємними емоціями. Загалом для всіх людей, що народилися в рік Дракона, 2022-ий обіцяє бути щасливим. Самотні Дракони можуть створити міцну сім’ю.
Кінь 
У 2022 році для вас буде актуально все, що пов’язано із спілкуванням, передачею знань. Здатність Коней заводити потрібні знайомства допоможе знайти нове місце роботи або сприятиме кар’єрному зростанню на колишній. У 2022 році для вас буде успішною діяльність, пов’язана з культурою та традиціями, навчанням когось. Можливо, виникне бажання більше роздумувати про плани, аніж їх здійснювати. Не лінуйтеся, намагайтеся якнайшвидше приступити до реалізації своїх ідей. Рік посилить харизму, лідерство, повагу на роботі серед колег і в соціумі. З’явиться можливість спокійно планувати та вирішувати важливі справи, на які раніше не вистачало часу чи можливостей. Коні прагнутимуть жити тут і зараз, а будь-які різкі зміни у житті будуть некомфортними. Рік Тигра зміцнить стосунки із партнером, а самотні Коні зможуть зустріти свою другу половинку.
Мавпа 
Для Мавп цей рік буде непростим, а пом’якшити протистояння знаків Тигра та Мавпи у 2022 році допоможе благодійність. Для Мавпи буде актуальною творчість та активний прояв себе. Рік Тигра посилить у Мавпи потяг до насолод. Будьте обережними, є ризик розвитку залежності, зокрема алкогольної. Мавпі 2022 рік обіцяє фінансові надходження за певну та швидко виконану роботу. Суми можуть бути нестабільні – і великі, і дрібні. Діяльність, яка принесе ці гроші, пов’язана із творчістю, насолодою, активним проявом себе.
Собака 
2022-ий буде пов’язаний з освітою, отриманням нових знань, які допоможуть розвиватися далі. Крім того, посилиться значення сім’ї та роду. На вас чекає щасливий рік, наповнений позитивними моментами та удачею. Він також обіцяє бути фінансово стабільним, але заробітки будуть часто пов’язані з авантюрою та ризиками, з’явиться здатність знаходити додаткові джерела доходу та захочеться заробляти дедалі більше. Незважаючи на добре налагоджений фінансовий потік, 2022-ий несе із собою ризик необґрунтованих витрат. Будь-який опір з боку може викликати агресію. Контролюйте свою жорсткість, щоб уникнути конфліктів та розбіжностей у своєму оточенні.
 Бик 
Наступного року на людей, народжених під знаком Бика, чекають сприятливі події. 2022-ий наділить Биків працьовитістю, терплячістю, реалістичним поглядом на світ. Ви станете більш прагматичними, більш порядними, більш тактовними, вам захочеться тримати все під контролем. Бики віддають перевагу стабільності і впевненості у завтрашньому дні, а не примарним перспективам можливого заробітку. У 2022 році Бикам буде складно перебувати у суспільстві, взаємодіяти з людьми. Загостриться потяг до самотності, ви почнете швидко втомлюватися від людей, погано переносити натовп, великі компанії та надлишок інформації. Бикам наступного року буде складно починати нові стосунки і досягати взаєморозуміння з протилежною статтю, тому вони прагнутимуть зберегти вже наявні стосунки.
Кролик  
У 2022 році стануть актуальними питання здобуття знань та освіти. Нова інформація легко засвоюватиметься, особливо та, яка потребує глибокого аналізу. Багато хто захоче отримати вищу освіту, пов’язану з медициною, педагогікою, викладанням. Наступний рік дуже сприятливий для сімейних стосунків. Сильніше ніж зазвичай проявиться підтримка сім’ї, 2022 рік буде просякнутий любов’ю та турботою про близьких. Можливі труднощі у сфері фінансів та оформленні документів. Намагайтеся зберегти ту посаду, яка у вас є. За допомогою дипломатії вам легко буде спілкуватися з людьми, підлаштовуючись під їхній характер, очікування та настрій.
Змія 
У 2022 році у Змій можливі проблеми зі здоров’ям, занепад сил і нелюбов до себе, невпевненість, депресивні стани, навіть неврози та панічні атаки. Усе подолати допоможуть витримка, розуміння бажаного, сильна вроджена інтуїція, хороші інстинкти і здатність до швидкого навчання. У рік Тигра люди будуть йти за вами, прислухаючись до ваших порад. Можливі кар’єрні зміни: поява впливового конкурента чи колеги, котрий захоче зайняти ваше місце. Уникнути неприємностей допоможуть знання, підвищення кваліфікації. У 2022 році для Змії сприятливе все, що пов’язане з освітою, некласичними знаннями, а також важливо постійно розвиватися, читати книги, підвищувати свій професійний рівень. Це допоможе прожити рік гармонійно та спокійно. У 2022 році Змії ризикують зробити неправильні грошові вкладення, взяти непотрібні кредити, тому можуть зазнати фінансових втрат. Усе, що пов’язано з фінансами, у рік Тигра потребує підвищеної уваги.
Коза 
2022 рік для Кози принесе стабільний грошовий потік, владу та підвищену працездатність. Ви надаватимете серйозного значення своєму матеріальному достатку. Козі подобається все контролювати у справах та зберігати стабільність. У 2022 році можливе кар’єрне зростання, зустрічі із впливовими людьми, повага та визнання з боку інших. Козі буде складно знайти компроміс, домовитися чи піти назустріч своєму опонентові, бо вона вважає свою думку єдино правильною. Упертість може багато що ускладнити наступного року. На Козу 2022 року впливатиме несприятлива енергія, створюючи заплутані ситуації, наприклад, при оформленні важливих документів.
Півень 
2022-ий буде пов’язаний з активним самовираженням. Прагнення свободи, яке принесе наступний рік, буде пов’язане з бажанням відкрито себе проявляти. Можуть виникати конфлікти та розбіжності, проблеми у спілкуванні. Усе це викликатиме конфлікти на роботі, в сім’ї, із друзями. Тигр забезпечить у 2022 році фінансову стабільність. Це може бути стабільна робота на державній службі. Будьте уважні у витратах, вкладеннях, кредитах. Є негативна енергія, яка підвищить ризик фінансових втрат. Створити надійну та міцну сім’ю у 2022 році Півню буде проблематично, однак романтичних зустрічей та побачень буде достатньо.
Свиня  
2022 рік загалом буде сприятливим і комфортним. Вас зацікавлять напрямки, де можна щось робити своїми руками чи з рослинами. 2022-ий – ідеальний час, щоб вибрати хобі до душі. Крім того, люди, народжені під знаком Свині, наступного року забезпечать себе комфортом, подбають про красу та задоволення як емоційне, так і фізичне. Важливо звернути увагу на те, що твереза оцінка реальності може підмінятися мріями. Фантазуйте, але не заглиблюйтесь у думки настільки, щоб це заважало рухатися вперед.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: