Для школярів ЗОШ №1 організували пізнавальну акцію «Запобігти, врятувати, допомогти»

5 листопада рятувальники Володимира-Волинського разом з директором загальноосвітньої школи №1 організували для школярів пізнавальну акцію «Запобігти, врятувати, допомогти». В рамках заходу працівники ДСНС організували виставку пожежно-рятувальної техніки та розповіли учням про професію рятувальника. Діти мали можливість ознайомитися з тактико-технічними характеристиками спеціальних автомобілів та бойового спорядження.
Вогнеборці розповіли, у яких випадках використовується те чи інше обладнання. Вже з перших хвилин діти оточили бійців служби порятунку – усім було надзвичайно цікаво подивитися на бойове спорядження та червоні автомобілі, аварійно-рятувальне спорядження. Рятувальники продемонстрували школярам, як відбувається гасіння пожежі. Кожен учень міг відчути себе справжнім рятувальником, приміряти бойовий одяг, посидіти за кермом автомобіля та потримати пожежний рукав.
На згадку педагоги отримали пам’ятки про основні правила безпеки життєдіяльності. Діти були у захваті та пообіцяли завжди дотримуватися правил, які збережуть їхнє життя та здоров’я.
Підготувала Анна Коваль, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі