Для освітян Володимира провели навчання з тайм-менеджменту

Для освітян Володимира провели навчання з тайм-менеджменту
Для освітян Володимира провели навчання з тайм-менеджменту

 11-го жовтня відбувся семінар на тему «Тайм-менеджмент як складова управлінсько-педагогічної діяльності» для директорів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти, заступників директорів шкіл, які координують інклюзивне навчання, керівників шкільних методичних об’єднань асистентів вчителів.
Захід для успішних особистостей закладів  освіти громади провела консультантка Володимир-Волинського центру професійного розвитку Людмила Салабай. Метою заняття було навчити педагогів ефективно створювати та застосовувати систему управління своїм часом, здобути навички практичного застосування сучасних методів та технологій з особистої ефективності.
Людмила Петрівна ознайомила учасників з походженням та значенням слова «тайм-менеджмент», після якого усі пройшли самотестування щодо точності відчуття часу та ефективності планування справ, а також визначили особистих хронофагів («поглиначів», «пожирачів» часу). Консультантка також презентувала каталог методик щодо «тайм-менеджменту», який створила, та ознайомила з перевагами керування  часом.
Педагоги відповідно до програми підвищення  кваліфікації педагогічних  працівників за  видом освітньої  послуги «участь у семінарі» отримали сертифікати.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: