Для лікарні Володимира придбали сучасну рентгенівську систему

Для лікарні Володимира придбали сучасну рентгенівську систему
Для лікарні Володимира придбали сучасну рентгенівську систему

У Володимир-Волинському територіальному медичному об’єднанні з’явилася сучасна рентгенівська діагностична С-подібна система.
Апарат придбали для потреб комунального підприємства «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» за кошти Володимир-Волинської міської ради, йдеться на сайті громади.
Використовуватимуть дану рентгенівську систему наші медики для передопераційного рентген-обстеження хворих, а також під час хірургічних, урологічних, травматологічних оперативних втручань.
За допомогою нового обладнання лікарі зможуть швидко та якісно зробити знімок, коли пацієнт лежить на рентген-столі безпосередньо в операційній, не рухаючи тіло. Апарат має досить малу дозу опромінення на відміну від тих, що використовувались раніше.
Також завдяки даному апарату діагностики у нашій лікарні проводитимуться малоінвазивні операції, тобто без широких розрізів, а також репозиція (вправляння) кісток пацієнту ще під наркозом. Таким чином спеціалісти в області хірургії, травматології та урології будуть впроваджувати у місцевій лікарні інноваційний підхід до операцій, а самі оперативні втручання відбуватимуться значно швидше.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: