Десять мільйонів на добудову будинку для військових у Володимирі – відповідь Гройсмана на запит Гузя

» здійснило процедуру відкритих торгів щодо закупівлі робіт, пов’язаних із завершенням будівництва 44-квартирного житлового будинку для військових у Володимирі-Волинському. Тендерний комітет профільного міністерства визначив переможця, із яким 28 грудня минулого року уклав договір», - зазначається у відповіді.
Процес будівництва триває вже майже 10 років. Його готовність сягає 80%. Інвестували величезні кошти. Із 44-х квартир до експлуатації практично готові 24. У 20-ти квартирах необхідно виконати роботи з монтажу внутрішньобудинкових комунікацій, завершити будівництво 5-го поверху та провести внутрішні оздоблювальні роботи.
Ігор Гузь уже впродовж двох років порушує це питання перед центральними органами влади: постійні запити, брифінги, виступи в парламенті, звернення до Міноборони. Торік за його сприяння було передбачено 7,7 мільйона гривень на добудову. Однак з невідомих причин фінансування не надійшло, і знову справу не зрушили з місця. «Введення в експлуатацію будинку планується у грудні 2017 року. Питання забезпечення житлом військовослужбовців перебуває на постійному контролі в Міноборони», - йдеться у відповіді прем’єр-міністра.
На думку Ігоря Гузя, потрібно докласти максимум зусиль, аби все ж таки, як обіцяє Кабмін, добудували майже готове приміщення: «Це ж не зведення будівлі з нуля! І так вже скільки років пустує і руйнується будинок для родин військовослужбовців, сімей загиблих бійців нашої 51-ої бригади».

Розділ новин: 

Коментарі