Державні реєстратори з Волині перемогли у професійному брей-рингу

Державні реєстратори з Волині перемогли у професійному брей-рингу
Державні реєстратори з Волині перемогли у професійному брей-рингу

Напередодні 30-річчя Незалежності України у Львові відбувся захід підвищення кваліфікації 30-ти державних реєстраторів Львівської, Волинської та Рівненської областей у форматі брейн-рингу, який організувало Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції. Переможцем інтелектуального змагання стала збірна команда реєстраторів Волині, до котрої увійшов і представник Володимир-Волинського ЦНАПу – державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації Максим Диньковський. 
Учасники  інтелектуальної гри  відповідали на запитання у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та бізнесу. Брейн-ринг складався з трьох етапів та включав до 30-ти питань. Під час гри учасники мали змогу дискутувати, демонструючи свої вміння та практичні навики застосування законодавства у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу, а також поглибити свої знання  і потренуватися працювати у команді. 
За підсумками трьох етапів брейн-рингу перше місце здобула команда державних реєстраторів Волинської області, друге місце посіли державні реєстратори – Львівщини та на третьому місці опинилась команда Рівненської області. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: