Депутати відзначили заслуги кращих людей міста

18 серпня відбулася 19-та чергова сесія Володимир-Волинської міської ради. На обговорення депутатів виносилося 34 питання. Проте жвава дискусія виникла навкруг питання про тимчасову заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам у військовій формі. Озвучувалися різні думки. Одні депутати вважали заборону протизаконною і такою, що суперечить правам людини. Інші звинуватили командування з’єднання у тому, що в частині не проводиться належним чином робота з морального виховання воїнів. На запитання депутата Віри Сєргєєвої (фракція політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»), чи вже є внутрішні накази командування про заборону розпивання алкоголю військовослужбовцями, отримали відповідь, що така робота у бригаді ведеться, але військовики просять владу міста підтримати їхнє звернення, тому що дані обмеження допоможуть у розв’язанні багатьох проблем. Переважною більшістю голосів рішення про тимчасову заборону продажу алкогольних напоїв особам у військовій формі було прийняте.
Суперечки викликало питання про розгляд звернень відносно надання пільг щодо сплати земельного податку. Вже вкотре різкій критиці піддали позицію КЕВ, що володіє значною земельною площею. На ній перебувають об’єкти, про які має дбати міська влада.
Розглянули депутати і питання щодо покращення фінансово-економічного стану ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго». Із жовтня минулого року депутати фракції ПП «Об’єднання «Самопоміч» намагалися довести необхідність переоцінки стану підприємства, адже за теперішніми цінами його вартість нижча у десятки разів. Рішенням сесії рекомендовано до 15 жовтня 2017 року забезпечити проведення переоцінки основних засобів з метою встановлення справедливої ціни майна підприємства. Вивчатимуться інші пропозиції щодо покращення роботи підприємства. Контроль за виконанням рішення покладено на постійну комісію із законності та правопорядку, депутатської діяльності, регламенту, зв’язків з громадськістю та об’єднаними громадами, яку очолює Олег Тимосевич (фракція політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»), який і підготував даний проект рішення.
Депутати фактично одноголосно підтримали ініціативу фракції політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» про нагородження відзнакою міської ради «За заслуги перед містом Володимир-Волинський» Сергія Фураєва, офіцера ЗСУ, полковника, заступника військового комісара, та Галину Тюрікову, керівника зразкової студії вокального співу «Ладомир» Центру позашкільної освіти. Сергій Фураєв брав безпосередню участь в АТО, проходив службу на посаді командира другого гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону. Під час виконання службових обов’язків потрапив у полон, де перебував понад рік, а його героїзм, незламність та справжній патріотизм стали яскравим прикладом не лише для мешканців Володимира-Волинського. Галина Тюрікова – невтомний педагог з вокалу, яка виховала не одне покоління талановитих дітей, починаючи з 1980 року.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі