Депутати міської ради озвучили запити, прийняли ряд рішень і… не додивилися фільм

11 листопада відбулася 11 сесія Володимир-Волинської міськради. На порядок денний було винесено 26 важливих питань стосовно життєдіяльності  міста та громади.
Спочатку депутати озвучили низку запитів щодо благоустрою міста,  перевірки стану виконання зобов’язання підприємства теплових мереж – встановлення  теплових лічильників у багатоповерхівках, облаштування тротуарів та зупинок на вул. Зимнівській, проведення робіт з благоустрою на вулицях Устилузькій та Ковельській (у районі військової частини). Один із запитів, що стосувався безладу на вул. Привокзальній після прокладання водогону та необхідності облаштування на ній вуличного освітлення, був адресований міському голові. Також зазначалося, що із чотирьох щойно встановлених на вулиці каналізаційних люків добре накрито лише два, а решта тільки прикриті плитами ДСП і становлять небезпеку. Піднімалося питання щодо преміювання вчителів, учні яких здобудуть перемоги на обласних олімпіадах (якщо буде така можливість), та закупівлі для класів технічних засобів і необхідного інвентарю. Секретарю міськради Олегу Свідерському пропонувалося підготувати проект рішення про переобрання недобросовісних голів депутатських комісій міської ради, які неодноразово пропускали засідання. Зачепивши питання продажу алкоголю у Володимирі у нічний час всупереч рішенню міської ради, депутат Максим Клим’юк запропонував або його зовсім скасувати, або посилити відповідальність підприємців, які не хочуть дотримуватися встановленого порядку і відверто про це заявляють. Депутати підтримали розгляд даного звернення, хоча далеко не всі, та домовилися найближчим часом ухвалити конкретне рішення.
Після цього приступили до розгляду питань порядку денного. Не без суперечок внесли зміни в міський бюджет на поточний рік, розглянули ряд важливих земельних питань, внесли зміни до Програми соціального захисту населення міста на 2016-2017 роки, затвердили Програму сприяння розвитку малого і середнього підприємництва у Володимирі-Волинському та Програму матеріально-технічного забезпечення військових частин А 1008, А 2892, Володимир-Волинського ОРВК.
Присутній на сесії народний депутат Верховної Ради України Ігор Гузь порушив питання встановлення знака «Я люблю Володимир-Волинський», адже останнім часом жваво обговорюється доцільність його існування.
–З нашого фонду було виділено більше п’яти тисяч гривень на цю інсталяцію і 7 тисяч – з міського бюджету. Якщо хтось вважає, що існує якась фінансова несправедливість у даному питанні, ми сьогодні ж перерахуємо ці 7 тисяч, наприклад, на потреби благодійної організації, яка опікується дітьми з особливими потребами. Це задля того, аби розставити всі крапки над «і». А тим, хто каже – негарно, недоречно і т.д., скажу – покажіть, на що здатні ви, - заявив Ігор Гузь.
Присутні на сесії ставили запитання народному депутату щодо перспективи облаштування у місті каналізаційної системи, будівництва об’їзної дороги, створенням госпітального округу та благодійної допомоги ТМО від закордонних колег. Піднімалися питання благоустрою в місті, ремонту доріг та розміщення реклами у заборонених місцях. До речі, депутат Сергій Барщевський презентував колегам соціальний ролик щодо незаконного та самовільного розміщення реклами у місті, співавтором сюжету якого став активіст Тарас Сватко. Хоча тема актуальна, депутати не додивилися «фільм» до кінця, зіславшись на брак часу. Проте міський голова Петро Саганюк зреагував миттєво і розпорядився, щоб комунальники познімали всю незаконно розміщену рекламу в місті.
До наступної сесії, яка відбудеться 15 грудня, депутати міськради повинні прозвітувати про свою роботу за останній рік.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі