Депутати допоможуть відправити поранених володимирчан на реабілітацію в Цвікау

Двадцять четвертого квітня відбулася чергова сесія міської ради шостого скликання. Більшість питань, що розглядалися на сесії, стосувалися земельних ділянок і об’єктів майна комунальної власності. Жваве обговорення виникло навколо будівництва на розі Ковельської і Шевченка торгових рядів. Сама ідея сягає історії міста, адже понад сотню років тому тут уже були торгівельні ряди. Близько десяти років тому це питання піднімали, але і тоді, і тепер воно викликає чимало суперечностей. Зокрема депутат Микола Удуд (настоятель собору Різдва Христового) висловив думку про те, що таке сусідство викличе невдоволення прихожан і незручності, адже на великі релігійні свята люди вишиковуються для освячення за межами церковного подвір’я, а присутність тут торгівельних лотків буде не надто доречною. Найбільше ж така зміна непокоїть жителів будинку на вулиці Шевченка, 6, який знаходиться навпроти. Будинок хоч і не старий, проте вже минулого року він дав тріщину. Проводились відповідні ремонтні роботи, і тепер, якщо тут відбуватиметься будівництво, це може спровокувати подальшу руйнацію багатоповерхівки. У результаті досить тривалої дискусії було прийнято рішення зняти питання з порядку денного і відправити на доопрацювання.
Уже традиційно на сесіях є питання, які найбільше обговорюються. Вони стосуються земельних ділянок. Отож, депутат Василь Сусік запропонував створити додаткове робоче місце для ще однієї людини, яка б займалася цими справами. Міський голова погодився з цим.
Депутати вирішили посмертно нагородити відзнакою міської ради «За заслуги перед містом Володимиром-Волинським» трьох загиблих бійців: Михайла Ілляшука, Дмитра Головіна та Дмитра Колєснікова.
Також на черговій сесії міської ради було затверджено надати земельні ділянки для будівництва володимирчанам, учасникам АТО, у районі вулиць Будівельної та Залізничної. Депутат Сергій Коба зініціював звернення до депутатів з німецького міста Цвікау, щоб вони посприяли влаштуванню на реабілітацію володимирчанина, пораненого в АТО, лейтенанта Андрія Хілінського. Депутати підтримали цю пропозицію і також вирішили посприяти, щоб на реабілітацію було відправлено ще декількох поранених в АТО жителів міста.
Також Сергій Анатолійович закликав підтримати звернення Президента України щодо відновлення історичної справедливості та повернення звання Героя України посмертно Роману Шухевичу і Степану Бандері.
Жителі будинку на Ковельській, 142/1 скаржаться на те, що кондитерський цех «Світанку» забиває каналізацію і створює неприємний запах, з чим потрібно розібратися. Наприкінці було висунуто пропозицію встановити світлофори чи інші знаки, які б сприяли зменшенню швидкості автомобілів, поблизу шкіл №1 і №5.
Тетяна Корнійчук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі