День святого Миколая

День святителя Миколая Чудотворця – одне з найулюбленіших свят року. Чекають на нього усі: дітвора – щоб отримати подарунки від святого Миколая, та дорослі – з надією на добро, спокій, злагоду в родинах та мир в нашій рідній Україні. Саме напередодні цього свята 18 грудня в актовому залі районного будинку культури зібралося близько 600 дітей пільгових категорій Володимир-Волинського району, де вони мали можливість подивитися театралізоване дійство «Щедрий добрий Миколаю, ми усі тебе чекаємо».
Розпочалося свято з пісні «Ой хто, хто Миколая любить» у виконанні Тетяни Гуз, ведучої концертної програми. Глядачі були просто зачаровані від побаченого: на сцені лежав сніг, росли дерева та ялинки, закутані «білою шубкою». І серед цієї краси стояла пані Тетяна. Працівники будинку культури дуже старалися створити новорічний зимовий настрій, облаштовуючи сцену.
На свято з привітальним словом завітали отець Євген парафії святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, голова райдержадміністрації Наталія Василець та заступник голови районної ради Алла Мельник.
Після виступу гостей підготовча група Народного аматорського театру РБК, під керівництвом молодого талановитого режисера Владислава Дворецького, показала маленьку казку про святого Миколая. Це історія про двох діток (виконували ролі Ігор Оцалюк та Марія Алєйнікова), які через сильну бурю заблукали в лісі, шукаючи святого Миколая (Микола Алєйніков). У виставі, звичайно ж, були янголи (Юрій Кравчук та Вікторія Алєйнікова) та чортик (Дмитро Терьохін), який розвеселив діток своїми танцями, щоб «не замерзнути від холоду». У казці був також і Вітер (Ігор Чмух), який прочистив дорогу для чудотворця, та Дівчинка (Ірина Віслобокова), котра розповіла святому про хороші справи, які зробили дітки.
Після казочки з пісенним привітанням на сцену вийшла дитяча вокальна група с.Льотниче, керівник Людмила Гендис. Вони виконали декілька пісень про чудотворця – святого Миколая, чим додали ще більше позитиву у святкову атмосферу.
Завершили свято вихованці недільної школи парафії святих мучениць Віри, Надії, Любові та Софії зі своїм святим Миколаєм привітанням, після чого всім маленьким глядачам було роздано солодкі даруночки від самого Миколая-Чудотворця.
Захід проходив при підтримці сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації (завідувач сектору Оксана Бігун), служби у справах дітей (Олександр Смоляр), відділу освіти райдержадміністрації (в.о. Тетяна Іващенко), управління соціального захисту населення (Наталія Гулюк), які й організували «солодкий сюрприз» для молодого покоління нашого району.
Людмила Оцалюк, директор РБК

Розділ новин: 

Коментарі