День поля відсвяткували у П’ятиднях

День поля - це відкритий незалежний майданчик для спілкування експертів, а також виробників насіннєвої сировини, засобів захисту рослин і техніки для рослинництва напряму із фермерами, які працюють на землі. Сучасні сорти рослин, засоби виробництва, новітні технології, надсучасна сільськогосподарська техніка провідних виробників, а найголовніше - пряма комунікація між фермерами та експертами - все це робить “Міжнародні дні поля в Україні” унікальною подією.
Саме така подія відбулася у вівторок у селі П’ятидні Володимир-Волинського району, яку організував місцевий аграрій Валерій Діброва. На свято, що проходило на території нещодавно відкритого заводу, прибули представники аграрної промисловості та підприємці з усієї України і навіть Німеччини. Серед запрошених були представники місцевої влади і голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.
З особливою увагою присутні оглядали виставку сучасної техніки, на якій були представлені автомобілі, трактори, комбайни, сівалки. Також гостям провели цікаву екскурсію насінневим заводом, під час якої можна було побачити надсучасне обладнання у роботі.
Далі кожен бажаючий мав можливість побачити поля, на яких Валерій Діброва презентував елітні сорти пшениці і розкрив секрети їх вирощування. Гостям також розповіли методи вирощування цукрового буряку, гречки, гороху, нуту і соняшників, які, до речі, цьогоріч на підприємстві посіяли вперше.
Для учасників події був організований фуршет із веселою концертною програмою.
Олексій Біянов, с.П’ятидні, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі