День молоді у Березовичах відзначили спортивним святом

День молоді у с.Березовичі Володимир-Волинського району традиційно відзначають щороку. Але цього разу свято вийшло особливим. Сільська рада та громадські активісти вирішили провести у цей день спортивні змагання та конкурси і повністю відмовитися від спиртного. Як зазначив сільський голова Юрій Ковальчук, цього дня важливо ширше пропагувати серед молоді здоровий спосіб життя, тому й була підтримана саме така ідея.
Хоча день видався дуже спекотним, на масових гуляннях зібралося багато місцевих мешканців, гостей із сусідніх сіл. Під час урочистої частини присутніх привітали депутат Волинської обласної ради Олексій Панасюк, помічник нардепа Ігоря Гузя Віктор Хиць, депутат райради Андрій Оніщук, голова Спілки ветеранів, учасників та інвалідів АТО Юрій Степанюк.
Святкові заходи розпочалися з виступів молодих артистів-аматорів та проведення різноманітних цікавих конкурсів. Молоді люди змагалися на швидкість складання намета, влаштували бої на колоді з допомогою мішків із сіном, дротиками збивали барвисті кульки, силачі намагалися закинути на стовп шини та підняти гирі, всі охочі мали змогу постріляти з лука. На запрошення організаторів на свято прибули поліцейські та пожежники, які зібрали навколо себе багато дітлахів, адже показували привезене професійне обладнання. Також планувалося, що бійці 14 ОМБр привезуть для демонстрації деяку техніку, але вони, на жаль, не приїхали.
У програмі свята проводився й боксерський поєдинок, який має свою передісторію. Один з організаторів свята кандидат у майстри спорту з боксу Дмитро Шеменюк, повернувшись додому у Березовичі із зони проведення АТО, створив у селі секцію боксу. Сільська рада безкоштовно надала приміщення, яке допомагають ремонтувати волонтери з ГО «Об`єднання «Активіст». Вони ж подарували якісний спортивний інвентар. Отже, боксерський поєдинок провели вихованці тренера Дмитра Шеменюка Артем Почацький та Ярослав Таранюк. Аби підтримати чудове починання Дмитра, на святі зібралося багато його бойових побратимів.
Також у рамках свята у селі відбувся футбольний турнір між командами з Березович, Бегети, Губина та Микулич. Перемогла, звичайно дружба.
Спортивний азарт, море емоцій та вражень подарували багато задоволення присутнім.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі