Де знайти сукню для балу «Кришталева туфелька»?

Уже декілька тижнів поспіль триває підготовка до новорічно-різдвяного балу «Кришталева туфелька», який має відбутися 12 січня у культурно-мистецькому центрі нашого міста. Окрім танців і запрошень, учасників, а особливо майбутніх «Попелюшок», турбує надважливе питання – що ж одягнути на це свято. Адже вхід на бал буде можливим, якщо тільки дами будуть у довгому вечірньому платті, а кавалери – у смокінгу, фраку або костюмі і обов’язково з метеликом. Щоб довго учасниці балу не шукали вбрання і не платили захмарні суми грошей за гарні вечірні сукні, нам на допомогу прийшли наші друзі. Вони підказали, де можна придбати гарне вбрання за приємною ціною.
Магазин, що знаходиться на вулиці Ковельській, 42 у підвальному приміщенні напроти пошти, отримує гарний та якісний одяг з Європи. Пані Наталія Томчук каже, що їй завжди подобається дарувати людям приємні емоції та гарний настрій, і тому як власниця вона постійно дбає про оновлення товару.
-У нас гарні модні речі для кожного покупця, – розповідає пані Наталія. – Прийшовши у магазин, жінка може придбати собі гарну річ, витративши зовсім небагато, що не б’є по сімейному бюджету. Речі в нас трендові, стильні, за доступними цінами. Чула, що в нашому місті вперше відбудеться такий гарний та надзвичайний захід, як бал «Кришталева туфелька». І тому спеціально для такого заходу я привезла цілу колекцію вишуканих вечірніх суконь. Запрошую учасниць та дебютанток майбутнього балу приміряти їх для себе. Бажаю бути всім чарівними, гарними конкурсантками і виграти головну нагороду цього заходу – кришталеву туфельку.
Олена Ющук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі