Де відпочивають і набираються сил володимирські діти

За інформацією міськвиконкому, з 29 травня по 16 червня при навчальних закладах міста працювали 6 таборів з денним перебуванням дітей, в яких охоплено відпочинком 1065 дітей пільгових категорій за кошти місцевого бюджету та 1 дитина – за батьківські.
З початку року на оздоровлення у «Молоду гвардію» (м. Одеса) направлено 5 дітей пільгових категорій (1 дитина загиблого учасника АТО, 1 дитина – сирота, 2 дитини з малозабезпеченої сім’ї та 1 дитина учасника АТО). У МДЦ «Артек» (Київська область) оздоровлено 7 дітей пільгових категорій (4 дитини, позбавлених батьківського піклування, 1 дитина учасника АТО та 2 дитини з малозабезпеченої сім’ї). За кошти обласної субвенції та на умовах співфінансування з місцевого бюджету оздоровлюється 53 дитини пільгової категорії з 15 липня по 4 серпня в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Оздоровчий табір «Світязь» (с. Пульмо, Шацького району).
З початку року за путівками Міністерства охорони здоров’я України оздоровлено 20 дітей, 7 дітей оздоровлено в санаторії «Згорани» та 7 дітей в санаторії «Дачне». Через міську організацію профспілки працівників освіти і науки оздоровлено 17 дітей в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку дітей «Супутник».
Також охоплено послугами відпочинку 15 обдарованих дітей за кошти фонду «Тільки разом».
Загалом на проведення оздоровчої кампанії-2017 у Володимирі станом на 14 липня 2017р. використано з міського бюджету 223,09 тис. грн., залучено позабюджетних коштів на суму 36,9 тис. гривень. Охоплено послугами оздоровлення і відпочинку 1199 із загальної кількості 4703 дітей шкільного віку. Із них 99 оздоровилися, 1100 - відпочили.
Підготувала Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі