Де можна придбати наркотики, пишуть навіть на стінах мерії

Публікації

Про те, що Нововолинськ уже декілька років тримає першість в області стосовно розповсюдження і вживання наркотиків, давно відомо навіть за межами нашого краю. Придбати «дозу» в Нововолинську зовсім не проблема і можна будь-де. Останнім часом у місті все більшої популярності набуває торгівля через соцмережі. На багатьох будівлях, парканах в людних місцях з’являються написані електронні адреси, де можна придбати наркотики за схемою так званих вуличних «закладок». Ці написи – контакти наркодилера, у якого можна легко купити як легкі, так і більш серйозні психотропи. Працює це за простою схемою: пишеш «продавцю» – тобі скидають номер банківського рахунку – оплачуєш – отримуєш повідомлення, де знаходиться «закладка». Поліції практично неможливо вирахувати злочинця. І кількість цих написів з кожним днем зростає, оскільки кожен бажаючий отримати таким шляхом «дозу» мусить зробити певну кількість нових повідомлень. Один з таких написів не так давно з’явився навіть на будівлі міськради, де встановлено відеокамери. Правда, його відразу ж зафарбували, а міський голова, як повідомлялося на сайті міськради, написав відповідне звернення в поліцію. А от напис на паркані, яким огородили будівлю колишнього кінотеатру, де зараз відбувається реконструкція, радує очі наркоманів уже, мабуть, більше місяця. І нікого це чомусь не хвилює.
На прохання прокоментувати ситуацію і розповісти, які заходи вживаються для виявлення подібних Інтернет-«бізнесменів», заступник начальника міськвідділу поліції Сергій Галащук відповів так:
- Це неправда, що поліцією не вживаються жодні заходи стосовно цієї проблеми. Ми про неї знаємо і не сидимо, склавши руки. Розробляються певні деталі спецоперації, але це справа не одного дня. І розголошувати інформацію про свої плани і наміри у пресі ми не маємо права. Це може зашкодити розслідуванню.
Ксеня Лучко, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі