Цікавий факт. Придбав за безцінь, а продає за мільйони

Публікації

Цікавий факт. Придбав за безцінь, а продає за мільйони
Цікавий факт. Придбав за безцінь, а продає за мільйони

Ідеться про вже колишнє приміщення комунальної власності на другому поверсі будинку на вулиці Олени Хохол, 22 (приміщення статистики). 
Як відомо, у листопаді 2020 року відбувся аукціон із продажу цього приміщення загальною площею 210,6 метра квадратного. Учасниками торгів були Мирослава Максимова і Григорій Герасименко. Продали це приміщення за 350001 грн. 
Цікавим є те, що учасники аукціону спочатку робили ставки у десятки тисяч гривень. Проте остання ставка пана Григорія, що перемогла, різнилася із ставкою суперниці лише в 1 гривню. Цей факт створює оціночне судження: а чи не був цей аукціон підставним?
Через деякий час на сайті продажів «OLX» з’явилося оголошення, що продається те саме приміщення, тільки за ціною 2229000 грн. І продавцем виступає пан Григорій. 
Також за профілем продавця на цьому сайті можна відстежити, що раніше він торгував вживаними шубами, кедами і штанами. А тепер уже взявся за приміщення, і найперше з них – на вулиці Олени Хохол, 22. Навіть світлини кабінетів ті самі, що й на аукціоні, бо ж ніхто там нічого не робив. То чому ж тоді так зросла ціна?
Як відомо з відкритих даних, Григорій Герасименко пробував працевлаштуватися у секретаріат Кабінету Міністрів України та двічі у Національне антикорупційне бюро.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: