Читачі і «Місто вечірнє» завжди разом!

Колектив газети «Місто вечірнє» щиро радіє кожній людині, яка любить нашу газету і довіряє їй.
Мирослава Засадко із с.Селець стала першою серед передплатників жовтня й отримала виграш від редакції «Міста вечірнього» – набір каструль. Жінка розповідає, що в газеті особливо звертає увагу на рецепти, за якими готує смачні страви, любить розв’язувати сканворд, хоча не оминає увагою і журналістські матеріали. До редакції пані Мирослава завітала разом із чоловіком Віктором. Жінка розповіла про свою родину: у них двоє дітей, а онук Станіслав – справжня втіха. Дочка Мирослави Засадко – кандидат економічних наук при Інституті стратегічних досліджень, зараз пише докторську дисертацію.
Інша передплатниця жовтня Лідія Видихай із с.Галинівка отримала сімейний набір. Зізнається, що, мабуть, вже більше десяти років передплачує газету. «Люблю її читати більше, ніж дивитися телевізор», - каже пані Лідія. У неї велика сім’я – п’ятеро дітей та семеро онуків.
Протягом останнього тижня до передплатників нашого видання долучилися Володимир Марчук (с.Березовичі), Антоніна Питюк (с.Стенжаричі), Галина Дубенчук (с.Володимирівка), Василь Процюк (с.Селець).
Передплата на «Місто вечірнє» триває! Нагадуємо, що всі читачі, які вже встигли передплатити нашу газету, беруть участь у подальших розіграшах. Для того щоб взяти участь у розіграші* призів, вам потрібно передплатити видання на рік і копію квитанції надіслати у редакцію.
Під словами «розіграш»*, «виграш»* слід розуміти придбання товарів за акційними цінами.

Розділ новин: 

Коментарі