Чим здивує «Український коровай-сузір’я»

Гості фестивалю зможуть переглянути виставку вишитих картин, весільних суконь, знарядь праці та ще багато цікавого.
Уже менш як за місяць у Володимир-Волинському районі відбудеться ХІ фестиваль традиційної національної культури «Український коровай-сузір’я». П’ятого серпня відбулося чергове засідання організаційного комітету. Більшість питань уже вирішено, однак є й такі, що потребують доопрацювання.
Керівник апарату Володимир-Волинської РДА Сергій Романюк та заступник голови районної ради Алла Мельник детально проаналізували кожен пункт програми фестивалю, а відповідальні за їх підготовку прозвітували, на якому етапі знаходиться виконання того чи іншого завдання. Зокрема стало відомо, що заявки на участь у виставці короваїв подало уже 30 коровайниць: 18 – із нашого району та 12 – з інших районів області.
Понад десяток снопів буде представлено на виставці-конкурсі.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Оксана Бігун представила присутнім емблему фестивалю, а провідний спеціаліст відділу культури та туризму – фестивальний сценарій.
Детально зупинилися члени оргкомітету на обговоренні формування урочистої ходи. Вона, як і щороку, буде яскравою та колоритною.
Не оминули увагою й дійств, які відбуватимуться на додатковій сцені: весільні обряди, дитячі ігри та розваги, козацькі забави. Співголова оргкомітету Роман Гук закликав представників ОТГ, які теж прибули на засідання, активізувати роботу з підготовки виставки вишитих картин, весільних суконь та знарядь праці.
Варто нагадати, що в серпні в рамках фестивалю відбувся пленер художників, полотна яких усі охочі матимуть змогу переглянути 30 вересня, відвідавши «Український коровай-сузір’я».
Оргкомітет

Розділ новин: 

Коментарі