Чи є співпраця Ігоря Гузя з громадою?

D в Україні та Білорусі, Джон Ліс відвідав мажоритарний округ №19. Він перевірив продуктивність співпраці народного депутата Ігоря Гузя в окрузі за останні три роки втіленого проекту «Модельний округ» із представниками програми.
Зустрічі з командою парламентаря, головами громад, громадських активістів, а також із журналістами провели у понеділок, 13 листопада, у Володимирі-Волинському, Нововолинську та Зимнівській ОТГ.
Зокрема Джон Ліс відвідав офіс володимирської організації «Creative Studio», де зустрівся із громадськими активістами з міст та сіл округу. У студії інтернет-видання «БУГ» він отримав задоволення від розмови з місцевими журналістами щодо прес-турів та публічних заходів, організованих у рамках спільних проектів.
Американського аудитора вразило, що децентралізація на Волині відбувається дуже динамічно. На його думку, інтерактивна діяльність виборця з депутатом лише покращила цей процес: «Я побачив, що народний депутат показує відкритий стиль роботи та співпрацює із громадою на різних рівнях: від місцевої влади до громадських організацій та медіа. Дуже важливо безпосередньо на місцях почути, чи задоволені вони роботою депутата і наших спільних програм».
«Скажу відверто: для нас дуже корисна співпраця із програмою «USAID РАДА». Це і експерти, які надають консультації щодо децентралізації, і ресурси на організацію різних форумів, звітів, прес-турів. Це все відкриває більше можливостей для громади Прибужжя. Сподіваюся, ми продовжимо співпрацю, і це принесе користь жителям мого виборчого округу», - сказав Ігор Гузь.
Обговорили також діяльність Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя. А ще разом із головою Зимнівської ОТГ В’ячеславом Католиком побували в очолюваній ним громаді.
За підтримки цієї програми для волинських мас-медіа організували прес-тури для висвітлення проблем шахти №10 «Нововолинська» та митного пункту пропуску «Устилуг», а також ознайомили з роботою Зимнівської ОТГ і парламенту. Ще Ігор Гузь був ініціатором проведення в регіоні Прибужжя та на Поліссі форумів розвитку територій Волині.
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі