Чи є перспектива у міських ринків?

Тринадцятого вересня відбулась щовівторкова нарада у міськвиконкомі з керівниками відділів. Міський голова Петро Саганюк знову звернув увагу на неоплачені рекламоносії, які все ще є на вулицях міста і мають непривабливий в естетичному плані вигляд. Далі очільник міста повідомив про те, що губернатор області виділяє Володимиру-Волинському 800 тисяч на ремонт доріг і вулиць. Надалі було зазначено, що в зв’язку з раптовим похолоданням була дана вказівка включити опалення, однак головний лікар ТМО Олександр Клачук отримав зауваження з приводу того, що в лікувальному закладі досить прохолодно. Ставилось питання про гуртожиток на вулиці Луцькій, який було б доцільно переробити на малосімейний квартирний будинок, де мешкатимуть діти-сироти та малозабезпечені люди.
В об’єктиві особливої уваги повинні бути виборчі дільниці. Необхідно перевірити матеріально-технічний стан виборчих дільниць, опалення, освітлення тощо. Далі Петро Саганюк повідомив, що є 390 заяв від учасників АТО з проханням виділення земельних ділянок. Всі ці заяви мають бути задоволені. Також нагадувалось, що 24 жовтня у місті відбудеться ярмарок, де товари продаватимуться за значно нижчими цінами, ніж на ринках, щоб люди могли перед зимою запастися необхідними продуктами.
Після наради відбулась традиційна зустріч міського голови з представниками місцевих ЗМІ, під час якої він відповів на питання журналістів.
-Петре Даниловичу, чи у місцевому бюджеті великі борги за енергоносії?
-У нас є велика різниця в тарифах у бюджетній сфері. Якщо цю різницю списати, боргів не буде. Але платити за комунальні послуги все одно треба. Зараз вирішується питання з включенням гарячої води. Скоріше всього включатимемо так, як і в інших містах.
-Ми були свідками того, як в центрі міста вставляли світлофори. Що це за світлофори?
-Це зовсім нові світлофори, до того ж дорогі. Але вже є відгуки, що працюють значно краще.
-Холоди застали нас несподівано. Чи є якісь наслідки?
-Прискорили ремонт доріг. Зокрема. на вулиці Шухевича, де мешкає багатодітна сім’я, зроблена документація на вулицю Київську. Кошти є, а тому, якщо є можливість, потрібно доводити ремонт вулиць до кінця.
-Як щодо реконструкції їдальні на цукровому заводі?
-Колись мав бути великий завод. І те приміщення звели як гуртожиток. Та завод збудували у Великих Мостах. А гуртожиток залишився. Зробили їдальню, але вона вже не може бути в тому приміщенні. Ми плануємо зробити там 10 «малосімейних» кімнат. Це обійдеться в мільйон-півтора.
-Чому ви зараз йдете у відпустку?
-Йду, щоб мені не дорікали в зустрічах з колективами. Ми повинні вчитися з повагою ставитися одні до других. Ніхто нікому не заважає залучити до якоїсь корисної справи інвестора, але інвестору потрібно створити належні умови.
-Чи є перспектива у міських ринків?
-Перспектив немає. У нас же майже всі товари, які продаються на ринках, втратили термін придатності. Якщо належним чином запрацює економіка, на європейському рівні діятимуть супермаркети, потреба у таких ринках відпаде.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі