Чи виплатять вчасно відпускні вчителям і лікарям?

Дев’ятнадцятого травня міський голова Петро Саганюк провів щовівторкову оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. На ній говорилося про те, що у центрі зайнятості на обліку перебуває 670 безробітних, з них 65 – демобілізовані воїни АТО. Заборгованостей із виплати лікарняних та декретних немає. У п’ятницю відбудуться заходи з нагоди трагедії під містом Волноваха Донецької області, коли у ході проведення бойових дій загинули військовослужбовці 51 ОМБр, та 154-ої річниці перепоховання Тараса Шевченка в Україні. Початок хресної ходи об 11 годині від собору Різдва Христового, а у суботу відбудеться патріотичний ярмарок на центральній площі міста. Після наради міський голова провів традиційну зустріч з представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, які перспективи у питанні облаштування ЦНАПу?
-Я – за єдиний міськрайонний ЦНАП. Необхідно найближчим часом його обладнати.
-Чи правда, що можливі цього року проблеми із виплатою відпускних бюджетникам?
-Згідно зі змінами, що відбулися, заробітна плата, а відповідно і відпускні виплачуються з держбюджету. Гроші у міському бюджеті, для того щоб виплатити вчасно відпускні, є, але слід узгодити це питання з Міністерством фінансів. Якщо вони погодяться, то виплатимо.
-Неодноразово люди висловлюють невдоволення тим, що від птахофабрики і відстійників поширюються дуже неприємні запахи. Ваше ставлення до цієї проблеми?
-Так, ці підприємства знаходяться на окраїні міста, і якби питання про їхнє будівництво стояло зараз, я був би категорично проти. Тепер же, як кажуть, маємо те що маємо. Переносити їх в інше місце – дуже накладно. До того ж для птахофабрики має бути санітарна зона. Об’єкт з вирощування свиней взагалі дуже небезпечний, адже розташований надто близько до річки.
-Жителі міста, які мешкають у районі цукрового заводу, просять обладнати спортмайданчик. Чи можливо це зробити?
-Так, без проблем. Обов’язково вирішимо це питання.
-Жителі вулиці Олександра Олеся цікавляться, чому не заасфальтована частина вулиці, ремонт якої було розпочато ще минулого року. І коли роботи будуть закінчені.
-До них обов’язково дійде черга, кошти на це виділені. Зараз проводимо ремонт на вулиці Цинкаловського і ще ряд робіт. Слід врахувати те, що на область є всього два підрядчики і немає можливості робити одразу все. Думаю, вулицю Олеся закінчимо асфальтувати до кінця літа.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі