Чи відповідає займаній посаді Роман Віслобоков?

2 грудня у приміщенні Володимир-Волинської РДА відбулися громадські слухання з питання патріотичного виховання молоді. Звіти про роботу представили головний спеціаліст районного відділу освіти Андрій Степанюк та голова сектору культури і туризму райдержадміністрації Роман Віслобоков. Зі слів останнього, він працює краще за всіх працівників культури разом узятих. До Романа Юрійовича виникло ряд запитань щодо перешкоджанню проведенню фестивалю традиційної культури «Українське коровай-сузір’я» - реквієм, не проведення у Володимир-Волинському РБК концертної програми, підготовленої Ківецівським будинком культури під егідою голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика та обласної «Самооборони», викривлення звітності. Та нічого предметного він не відповів. Голова громадської ради Олександр Дзядук не дав можливості задати Роману Юрійовичу й інші гострі запитання щодо його професійної діяльності.
У результаті було вирішено прийняти до уваги та рекомендувати сектору культури і туризму РДА налагодити ширшу співпрацю з громадськістю, а роботу Романа Віслобокова досконаліше вивчити і проаналізувати у першому кварталі наступного року.
* * *
Виконуюча обов’язки начальника Володимир-Волинської ОДПІ Оксана Левчук є людиною щирою, відкритою, добросовісною і такою, що прагне працювати. Минулого тижня вона добровільно погодилася пройти процедуру громадської люстрації.
Володимир Грек, голова Володимир-Волинського люстраційного комітету та член громадської ради при РДА

Розділ новин: 

Коментарі