Чи дочекаємося ми потягу, що курсуватиме між Володимиром і Нововолинськом?

Нещодавно у мене трапилася нагода поспілкуватися з жіночкою пенсійного віку. Представилася Надією та розповіла свою історію. Ще молодою дівчиною у 1954 році пішла вона разом зі своєю подругою – теж Надією – працювати на будівництво залізниці.
-Тоді нам говорили, що, окрім транспортування вугілля, колія буде експлуатуватися приміським потягом, що сполучатиме шахтарське місто з Володимиром та Іваничами. Після завершення будівництва ми перейшли на шахту, де трудилися до самої пенсії. А от обіцяного потягу так і не дочекалися. Мучилися, добираючись автобусами до місця своєї роботи. А прочитавши статтю у місцевій газеті «Наше місто» за 4.05 2017 року, ми, обоє вже бабусі і навіть прабабусі, відірвавшись від щоденних турбот, зустрілися з подругою та пригадали минуле. То що ж сталося? Виходить, керівники обдурили людей? А ми так старалися і сподівалися, що обіцянку втілять у життя. Мільйони тонн чорного золота вивозили і вивозять з міста залізницею, а й досі 59-тисячний Нововолинськ не має обіцяного поїзда. І ось, ознайомившись з публікацією у газеті, знову відродилася надія, що ми хоча б у глибокій старості проїдемося нашою залізницею в якості пасажирів. Аж серце йокнуло від думки, що на схилі літ можемо отримати таке задоволення. А може й ні..., - іскорка суму з’явилася в очах пані Надії.
І все ж оптимізм взяв гору. Потім моя співрозмовниця попросила допомогти вже через газету «Місто вечірнє» звернутися до керівників та депутатів. Ось її слова: «Зробіть, панове, хорошу справу, щоб ожив наш шахтарський край! Дуже надіємося, що прислухаєтеся до думки громадськості. Порадуйте нас з подругою, щоб ми пішли в інший світ з гордістю за те, що також щось зробили для мешканців нашого міста, внесли хоча б краплиночку комфорту в їхнє життя».
…Кажуть, надія помирає останньою. Треба вірити у краще. І щиро сподіваюся, що обидві Надії – знайома і незнайома – житимуть довго і таки дочекаються свого зоряного часу. А разом з ними – і всі ми. Лишень уявіть, як буде чудово, якщо проект щодо приміського потягу стане реальністю!
Петро Веремеєнко, м. Володимир-Волинськи

Розділ новин: 

Коментарі