Чи буде амбулаторія на цукровому заводі й охоронець на кладовищі?

Двадцять першого квітня ­міський голова Петро Сага­­нюк провів оперативну на­­раду з керівниками підроз­ділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. ­Спершу очільник міста пред­ставив в.о. міськрайонного головного санітарного лікаря Світлану Мисинчук. Під час ­наради начальник управ­ління освіти Володимир-Волинського міськвиконкому Дмитро Здіховський доповів, що у навчальних закладах ­проводиться моніторинг тем­пературного режиму і стану ­харчування. У п’ятницю від­будеться всеукраїнське ЗНО ­з української мови та літера­тури, у зв’язку з чим у школах міста навчання переноситься ­з п’ятниці на суботу. На об­ліку у центрі зайнятості зараз перебувають 426 безробітних. ­Невдоволення міського голо­ви викликають різнокольорові стіни на багатоповерхівках. Головний лікар Володимир-Волинського ТМО доповів, ­що закінчено ремонт у рент­генкабінеті. Для того щоб усі вулиці міста були освітлені, потрібно подбати ще про 18 ­вулиць. Міський голова ска­зав вносити пропозиції щодо перейменування вулиць, які ­мають назви неукраїнсько­го походження. Після наради ­міський голова провів тради­­ційну зустріч з представника­ми засобів масової інформації міста.
-Петре Даниловичу, під час наради Ви говорили про те, що виникла проблема з відкриттям амбулаторії для надання першої медичної допомоги жителям селища цукрового заводу. В чому суть проблеми?
­-Справа в тому, що з влас­­ником цукрового заводу Ва­­димом Леві у мене була до­мовленість про те, що він ­викупить приміщення сто­матології цукрового заводу і передасть його місту, щоб ми розмістили там амбулаторію. Арбітражний керуючий Сергій ­Михайлівський із незрозумі­­лих причин не висунув це при­міщення на торги. Він вчинив недобросовісно, а вплинути на нього немає можливості.
-Чи є інші варіанти для створення амбулаторії?
-Розглядаєтсья варіант розмістити її у приміщенні ЗОШ №5. Та депутат міської ради Василь Сусік висловив ­протест проти цього, мотиву­ючи його тим, що, можливо, з часом кількість учнів у школі зросте. Особисто я за те, щоб ­у крилі школи відкрити декіль­ка груп дитячого садочка
-Особливо делікатним ­цього року є питання від­­значення річниці Перемо­ги. Що буде проводитися у місті?
­-Восьмого травня проведе­мо панахиду і покладемо квіти до пам’ятників: і до загиблих радянських воїнів, і воїнів ОУН-УПА. 9 травня на площі відбудеться концерт.
­-Якщо захід буде спіль­ним і для воїнів радянської армії, і для учасників ОУН-­УПА, чи не виникне кон­флікт між ними?
­-Думаю, все пройде мир­но. Ми не можемо відкидати нашу історію. Було б добре ­примирити всіх учасників ві­йни, адже ні одні, ні інші у ній не винні. Мають панувати мир і повага один до одного.
-Інтернетом пощирилася інформація: незважаючи на ­те, що вже минув Велик­день, околиці міста завалені сміттям. Що можете сказати з цього приводу?
­-При такій погоді, яку має­­мо, і так зроблено багато. Пи­тання в іншому: хто те сміття ­там викидає? У нас є сміттєз­­валище, та деякі люди ство­рюють стихійні, а потім самі обурюються з того, чому так брудно.
­-У великодню ніч трапи­­лася кричуща подія: на кла­довищі побили пам’ятники. Чи розглядає міська влада ­можливість охорони кладо­­вища, щоб не допустити по­дібного і надалі, тим більше, що це вже не вперше?
­-Уже поставало питан­ня про те, щоб на кладовищі був охоронець. Та де ж взяти бажаючого на таку роботу, й наскільки це буде ефективно – ось у чому питання.
-У зв’язку з погодними ­умовами продовжено опа­лювальний сезон?
­-У неділю я дав розпоря­дження відновити опалення. Справді дуже похолодало, а в ­понеділок діти вийшли на на­вчання і в дитячі садки, тож виникла необхідність знову включити опалення.
-Досить довго триває процес призначення нового голови РДА. Чи можете Ви сказати, хто і коли має бути призначений на цю посаду?
­-Наталія Василець про­­йшла співбесіду в Адміністра­ції Президента, і найближчим ­часом має відбутися її офі­ційне призначення на посаду. ­Думаю, це відбудеться протя­гом тижня.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі