Чому вони, комуністи з минулого і сьогодення, перебувають у районній громадській раді?

Публікації на сайті «Буг» від 24.03.2015р. «За підробку документів громадської ради при Володимир-Волинській РДА відкрили кримінальне провадження» та від 30.03.2015р. «Комітет громадської люстрації Волині» не включили до складу громадської ради при Володимир-Волинській РДА. Законно чи ні?» наштовхнули на певні роздуми.
У постанові Кабміну №996 від 3 листопада 2010р. дуже чітко виписано процедуру створення громадських рад при РДА. Було б усе зрозуміло щодо створення громадської ради при Володимир-Волинській РДА, якби не одне «але». Керівництву установи (особливо колишньому) не потрібні ініціативні, патріотичні та активні члени ради. Їм завжди потрібні «свої» – ті, що формально вважатимуться членами, а фактично будуть п’ятим колесом до воза РДА, яке виконуватиме вказівки по технології старої прогнилої системи – «одобрямс». Тобто, ручні та приручені члени громадської ради.
Тому не випадково в «Резюме» або «Ох, дорватися б до влади» про нас, активістів, автор написав, цитую: «Наткнулися на ще одне самоорганізоване угрупування у Володимирі-Волинському».
Шановний дописувачу! Ми – не угрупування і не так звана координаційна рада громадських організацій. Угрупування – це так звані ЛНР і ДНР на сході України, які вбивають наших дітей, братів, синів, чоловіків, одним словом – цвіт нації. А ми, освічені, культурні, патріотичні, самодостатні громадські організації, не дамо вам реанімувати стару злодійську систему на чолі з «совковими» керівниками. І, дорогий холуйський дописувачу, запам’ятайте, що ми, саме ми і наші однодумці, по краплі видаляємо наслідки тоталітарного режиму. І не лякайте нас, бо настав час боятись вам і членам вашої прогнилої системи. Як зрозумів, на війні і на барикадах громадським організаціям бути можна, а от контролювати владу, вирішувати державні та місцеві питання – не можна? Тож запам’ятайте: ми вам здобули владу, ми її заберемо у будь-який момент, якщо, дорвавшись до корита, ви будете вирішувати свої внутрішні питання, а ті, що ми вимагали на майданах, – ні.
І ще запам’ятайте: ми – не «так звані» і не «угрупування», а законні, зареєстровані згідно із законодавством організації!
На «превелике диво», чомусь у районній громадській раді чимала кількість колишніх партократів (людей, які займали керівні посади за часів тоталітарного режиму, керуючою силою якого була КПРС). Це Селецький, Полякова (Присяжнюк) та інші. Не дивно, що така громадська рада приносить мало користі простому люду, а, навпаки, обслуговує місцеву олігархію.
Ідеологія комунізму заборонена законом. Тоді чому вони, комуністи з минулого і сьогодення, перебувають у громадській раді? А пан Дзядук – безхребетний голова, прислухається до їхньої думки (підтвердженням цього є відеозапис).
P.S. Щодо люстраційного комітету, то він не «попахує», як насмілилися висловитись у вище зазначених публікаціях. А от корупціонерам, злодіям, казнокрадам буде «смердіти» у казематах на парашах. А ми насправді представляємо інтереси громади, а не олігархів.
Слава Україні! Особлива слава нашим героям!
Анатолій Ярмощук,Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі