Чому на території Устилузької громади закривають поштові відділення

Чому на території Устилузької громади закривають поштові відділення
Чому на території Устилузької громади закривають поштові відділення

На території Устилузької міської ради працювали і успішно надавали послуги населенню поштові відділення. Листоноші приносили населенню газети та журнали з новинами. У кожній оселі їх чекали з нетерпінням, бо людям завжди цікаво дізнатися свіжі новини. 
Важко про це говорити, але чомусь за 30 років незалежності нашої країни почали скорочувати поштові відділення, а їх працівників, які сумлінно та добросовісно виконували свої обов’язки за мізерну зарплату, скорочують, тобто залишають без роботи. А вони ж виконували значний обсяг робіт: були одночасно листоношами, розносили пенсії, приймали плату за комунальні послуги. Щомісяця робили фінансові розрахунки.
Але, очевидно, керівництво Укрпошти вважає такі послуги дуже мізерними. Ті, хто отримує велику зарплату, далекий від розуміння людей, які ледве зводять кінці з кінцями. Виникає запитання: за чиїм розпорядженням чи наказом розпочалося скорочення поштових відділень? Через такі непродумані рішення люди втрачають роботу, а пенсіонери не зможуть скористатися послугами, які їм надавали поштові відділення. Натомість нам пропонують такий варіант. Нас буде обслуговувати керівник поштового відділення села Рогожани Юлія Баранович, на обслуговуванні якої буде 8-10 сіл. Приїжджати в ті села вона буде раз на тиждень, як і в населені пункти Лудинської громади. 
Вважаю, що такий неправильний підхід викличе масу незручностей і незадоволення серед населення. Аби не допустити реалізації несправедливого рішення, прошу втручання народного депутата Ігоря Гузя, а також наших обранців Устилузької міської ради.
Це серйозне питання потрібно вирішити на місці, а не діяти за принципом «Іван киває на Петра, а кум – на кума». Так проблеми не вирішуються, а порушується Основний Закон держави – Конституція України. Люди втрачають гарантоване їм право на працю. А тому звертаюся до всіх небайдужих людей, до спеціалістів у цій сфері, включитися в процес і не допустити скорочення поштових відділень. Не будьмо байдужі до своєї долі,  адже складається враження, що сільських жителів хочуть поселити в інформаційний вакуум, зробити так, щоб село відстало від подій у світі, від життя. Не допустімо цього. Заради нашого майбутнього, заради наших синів, які стоять на захисті України!
З повагою Степан Сіжук, пенсіонер, у минулому депутат міської ради 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: