Чоловік, який упав у криницю, перебуває у важкому стані

До рятувальників надійшло повідомлення від рідних чоловіка, який впав у закинуту в лісі криницю. На допомогу виїхала чергова команда 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини із Володимира-Волинського.
Олександр П., 1964 року народження, перебував у шоковому стані, але при свідомості, тож рятувальник обв’язав його під руками, закріпив мотузку та крикнув колегам, щоб обережно піднімали його на поверхню. Врятовану людину працівники ДСНС поклали на ноші та передали працівникам швидкої допомоги. Його одразу ж доставили у лікарню.
«Наразі стан його важкий, діагноз – синдром тривалого здавлення та загальне переохолодження», – розповів керівник рятувальної операції, заступник начальника ДПРЧ -7 Володимира Волинського Олександр Бенеда.
Кажуть, чоловік пішов збирати вишні у старому садку, що поблизу комбікормового заводу на вул.Устилузькій. Дорогою не помітив закинутої криниці, зарослої травою, і впав на глибину декількох метрів. Самотужки вибратися не зміг. У пастці перебував два дні, поки його не знайшли рідні.
Прес-служба управління ДСНС у Волинській області

Розділ новин: 

Коментарі