Через «Устилуг» водій хотів перевезти незадекларований товар

Через «Устилуг» водій хотів перевезти незадекларований товар
Через «Устилуг» водій хотів перевезти незадекларований товар

На митному посту «Устилуг» митники викрили перевізника, який в одному рейсі вчинив одразу кілька правопорушень. Чоловік офіційно ввозив «червоним коридором» два вживані автомобілі на спеціалізованому авто з платформою. Додатково задекларував товар для особистих, сімейних та інших потреб, не пов'язаних із підприємницькою діяльністю.
Про це інформує Державна митна служба України.
Однак у ході повного митного огляду з його вантажу загалом вилучили понад пів тонни товарів промислової та харчової груп сумарною вартістю 1 мільйон 750 тисяч гривень. Частину з них, а саме 73 кілограми засобів догляду за волоссям, порушник не задекларував, розмістивши у багажниках автівок.
Нагадуємо, що недекларування товарів, що громадяни переміщують через митний кордон України, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 30% вартості цих товарів.
Решту прихованого товару – батарейки до вейпів, м'ясопродукти, електротехніку – виявили у тайнику. Його влаштували із використанням фанери та металопрофілів між лонжеронами лавети. Тому транспортний засіб, а саме спеціалізований причіп-платформу марки «Прагматек», оцінений у 123 тисячі гривень, теж тимчасово вилучили.  
Відповідно до ч. 1 ст. 483 Митного кодексу, переміщення товарів з приховуванням від митного контролю тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100% вартості безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також транспортних засобів зі спеціально виготовленими тайниками.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: