Через калюжі люди вимушені видиратися на огорожу

Уже не один рік жителі вулиці Чайковського навіть попри тепло і спеку, а тим більше в дощ, вимушені добиратися на роботу в гумових чоботах крізь глибокі калюжі, які там утворилися після ремонту сусідньої вулиці. Як розповідає мешканець цієї вулиці Юрій Веремчук, тут постійно стоїть вода. Добрий дощ – і починає топити подвір’я. Сусіди підкопуються землею. Він уже два рази підіймав фундамент огорожі, аби вода не підтоплювала щойно відремонтований будинок. За зверненням комунальні служби привезли два рази щебінь та залишки здертого асфальту. Але стало ще гірше. Раніше хоч з часом воду вбирала земля. А тепер калюжі стоять постійно і смердять на весь район, бо вода застоюється. Пан Юрій, щоб уникнути цього смороду, став за власні кошти викликати машину і відкачувати воду з дороги.
-Якось стався випадок, коли в цих калюжах плавали мої нутрії, яких я раніше вирощував, - розповідає чоловік. – Люди після цього стали жартувати, що на «кокінаківських озерах» завелися видри.
Юрій Веремчук розповідає, що часто спостерігає, як люди вимушені дертися на огорожу, щоб дійти до вже відремонтованої вулиці Ніла Хасевича. Також бачив, як жителі проходять ці калюжі в гумових чоботах, а потім змінюють взуття і так ідуть на роботу. Батьки маленьких дітей, що мешкають на вулиці Чайковського, малюків і візочки вимушені переносити на руках.
Місцеві жителі неодноразово зверталися до міської влади, щоб їм допомогли у розв’язанні цієї проблеми. Щоразу чули, що з часом їхня вулиця обов’язково буде відремонтована, ремонт запланований на наступний рік. Та остання відповідь була такою: вулицю зроблять, але жителям потрібно за власні кошти виготовити проектно-кошторисну документацію.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі