Церква християн віри Євангельської подарувала володимирським дітям тиждень незабутнього відпочинку

Протягом минулого тижня, з 25 по 29 липня, на стадіоні ЗОШ №2 працював табір християнського відпочинку «Перлина», що гостинно відчинив двері для всіх бажаючих дітей віком від 6 до 14 років. На території поля було розміщено багато наметів, величезні надувні гірки та будиночки, батути й інше знаряддя – все яскраве, гарне так і манило дітей на відпочинок. Їх тут збиралося від 300 до 500 щодня, і кожен знаходив собі заняття до душі. Працював табір з 10-ї до 17-ої години, але і цього часу було замало: малеча та підлітки не хотіли йти додому, захопившись цікавими заняттями.
А організувала такий відпочинок маневицька церква християн віри Євангельської (п’ятидесятників) у рамках співпраці з місцевими вірянами. Усе майно для табору привезли з Маневичів. І хоча належить воно місцевій церкві, на місці не стоїть, а протягом усього літа постійно мандрує з міста у місто по області та навіть за її межі, даруючи дітям казку.
Як розповіла координатор відпочинку педагог Богдана Філюк, табір – не просто дитячий майданчик, де малеча та підлітки перебувають без нагляду. «Перлина» працює за спеціально розробленою цікавою, насиченою розмаїттям та пізнавальною програмою. З відвідувачами працює 60 осіб персоналу. Це переважно педагоги та наставники як з Маневичів, так і з Володимира.
У рамках табору організовані різноманітні спортивні секції, проводяться естафети, рухливі ігри, змагання. Крім цього, функціонує багато творчих гуртків: рукоділля, випалювання по дереву, ліплення з тіста, твістінгу (створення виробів із надувних кульок), музичний, образотворчого мистецтва. А оскільки табір християнський, то тут на заняттях прищеплюють дітям християнські цінності, яких іноді так бракує сучасній молоді.
-Цікаво усім. І ми, педагоги, і наші підопічні отримуємо багато задоволення та позитиву, - каже пані Богдана.
А у самих дітей не треба було й питати. Варто подивитися на їхні усміхнені обличчя, сяючі очі, послухати веселий гамір.
Подбали організатори і про харчування відвідувачів: усіх, хто приходить (і дітей, і їхніх батьків) годують смачним обідом, що складається із другої страви та десерту. І все це абсолютно безкоштовно. Просто фантастика!
На завершення роботи табору організатори попросили передати через газету слова вдячності директору ЗОШ №2 Валерію Мосіюку за сприяння у розміщенні «Перлини» на території школи та підприємцю Вірі Чайковській-Тарликовій за надання у користування шкільної їдальні.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі