БОЄЦЬ 51 БРИГАДИ ЗАМАНИВ ВОРОЖІ ТАНКИ В БОЛОТО.

Знешкодити одразу три ворожих російських танки Т-72 вдалося українському герою-танкісту Миколі Тішику з 51-ї окремої механізованої бригади.
Сталася ця історія на Донбасі в зоні проведення АТО, коли один з українських блок-постів атакували три російських танка Т-72, - деталізують подію на сайті Infokava.
"Завдяки" нашому військовому керівництву протитанкових засобів у наших солдат звичайно не було. Пацани зрозуміли, що їм хана, але все одно вирішили прийняти бій. Поки москальскі херої з наклейками "Сепцназ Оплот" обстрілювали з великої відстані наш блок, хлопці по рації просили допомоги від артилерії або авіації, давали координати, але допомоги не було ", - написав запорізький волонетр Денис Пятигорець.
Тоді на допомогу українським бійцям, яких обстрілювали, вийшов з лісосмуги наш танк Т-64М Миколи Тішика.
"З першого ж пострілу Коля підбив одне з рассєйських чудес техніки, і поки два інших збирали в кулак залишки хоробрості, став маневрувати між блокпостом і ворогом, щоб повести їх за собою подалі від блоку", - пише він.
Зі слів П'ятигорця, два російських танка, що залишилися, кинулися в погоню за танком Миколи.
"Коля маневрував, а вперті" старші брати "тупо перли по прямій, щоб не втрачати швидкість. Зрозумівши такий маневр, Коля заманив цих двох прямо в болото", - продовжує Пятигорець.
В результаті гонки, один з Т-72 потонув, а другий загруз в трясовині. Російські танкісти кинулися навтьоки і залишилися живі.
Після цього герой танкіст врятував своїх побратимів на блок-посту, не розгубився і за допомогою троса витягнув загрузшу машину з болота, на якій і приїхав в табір своєї 51-ї бригади.
"За проявлений героїзм країна нагородила Колю... відпусткою !!! Так що ось які хлопці живуть поруч з нами !!!!", - підсумував Денис Пятигорец.
Джерело:http://www.volynnews.com

Розділ новин: 

Коментарі