Бізнесмен Сергій Ковальчук відмовився прийняти воїнів-добровольців, бо «зайнятий»

До редакції нашої газети завітав житель Володимира Олександр Приступа. Наш гість – військовий пенсіонер. За переконаннями – справжній патріот нашої держави, який доводить це не гарними словами, а конкретними вчинками. Олександр Володимирович хоче бачити нашу країну вільною, сильною, успішною європейською державою, але розуміє, що лише бажання та пасивного спостерігання за розвитком подій замало – за мрію треба боротися. Тому минулої зими він покинув теплу домівку і вирушив на холодний Майдан. Три місяці брав участь у революції Гідності. Був налаштований стояти до перемоги, але під час зачистки, влаштованої злочинною владою, 18 лютого отримав важке поранення. Лікувався у Польщі, одужав і тепер знову рветься в бій.
На моє запитання, чи не шкода залишати родину і наражатися на смертельну небезпеку, чоловік відповів, що робить це саме для своєї сім’ї, щоб обом його синам ніколи не довелося брати в руки зброю і воювати, щоб справу, започатковану на Майдані, довести до кінця. Та й просто не може пан Олександр перебувати осторонь, коли над країною нависла така біда.
Олександр Володимирович записався у добровольці й нині у складі виїзної мобільної прикордонної комендатури разом зі своїми побратимами перебуває на володимирському полігоні, де готується до участі у військових діях.
-Перш ніж виїхати на схід, нам необхідно переобладнати (бронювати) дві вантажівки прикордонної служби – «Урал» та ЗІЛ, які будуть використовуватися для перевезення особового складу і ведення військових дій, - розповідає Олександр Приступа. - Безкоштовно переобладнати один з автомобілів дав згоду Ковельський завод «Сільмаш» – ця робота уже проводиться. Другу вантажівку, також безоплатно, погодилися зробити на Володимир-Волинському підприємстві «ЧІП», але для цього нам треба закупити матеріал – саму броню, яка коштує 70 тисяч гривень. Таких грошей, звісно, немає, але ми намагаємося їх знайти. Написали звернення на адресу голови Волинської ОДА Володимира Гунчика, звертаємося до місцевих підприємців. Так у четвер 4 вересня ми прийшли в офіс Сергія Ковальчука, щоб попросити у нього матеріальної допомоги. Мету свого візиту пояснили охоронцю. Той зв’язався з директором, а потім нам відповів, що Сергій Михайлович прийняти нас не може, бо зайнятий. Порадив зайти у понеділок, - розповів наш гість.
Цікаво, які такі невідкладні справи завадили місцевому олігарху прийняти людей, причому тих, які прийшли просити не для себе, а для держави? Може, підраховував прибутки і ніяк не міг відірватися від захопливого заняття? Хоча нічого дивного. Як же може Сергій Ковальчук давати гроші нашим воякам-патріотам, коли його кумир Янукович разом зі своєю бандою фінансує терористів?
Принагідно Олександр Володимирович дякує голові Володимир-Волинської організації ВО «Свобода» Сергію Кобі, підприємцям Сергію Юнаку та Вірі Чайковській-Тарликовій за надання посильної допомоги добровольцям.
Прохання до всіх небайдужих людей, хто хоче і може допомогти виїзній мобільній прикордонній комендатурі, звертатися на володимир-волинський полігон.
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі