Бігуна, який помер у Львові, намагалися реанімувати протягом години

Публікації

Бігуна, який помер у Львові, намагалися реанімувати протягом години
Бігуна, який помер у Львові, намагалися реанімувати протягом години

Померлий спортсмен не добіг до фінішу майже 200 метрів.
23-річний учасник Львівського напівмарафону (на 21 км), який знепритомнів і помер, дуже швидко біг. Про це повідомив один з організаторів змагань, гендиректор бігової ліги Run Ukraine Дмитро Черніцький, інформує видання «Гордон» з посиланням на сайт Львівської міської ради.
Напівмарафон проводили 27 червня. 
"Мальтійська служба допомоги" одразу оперативно почала проводити реанімаційні заходи. Через п'ять хвилин прибула швидка допомога, яка також продовжила надавати невідкладну допомогу. Годину проводили реанімаційні заходи, але, на жаль, нашого учасника не вдалося врятувати», – сказав Черніцький.
За його словами, на Львівському напівмарафоні потерпілий планував покращити свій результат, показаний на напівмарафоні в Києві, «і фінішувати за одну годину і 45 хвилин».
«Ми подивилися його результати на 15 км – цю дистанцію він подолав за одну годину і 15 хвилин. Тобто він дійсно біг швидко», – пояснив організатор змагань.
Черніцький підкреслив, що всі учасники забігу застраховані, «тому рідні загиблого отримають фінансову допомогу».
ЗМІ повідомляли, що змагання припинили. Однак пізніше оголосили їхні результати.
Напівмарафон серед чоловіків із рекордом виграв 39-річний Віталій Шафар (одна година 6 хвилин 10 секунд), Серед жінок першою стала Наталія Семенович (одна година 18 хвилина 28 секунд).
Найстаршому учаснику напівмарафону виповнилося 70 років, він подолав усю дистанцію.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: