Біатлоністи з Луцька й Володимира стали призерами всеукраїнської юнацької першості

Представники Волині з перемог стартували на Всеукраїнських змаганнях серед юнаків та дівчат з біатлону, з нагоди 30-річчя першої олімпійської нагороди незалежної України Валентини Цербе-Несіної.
Першого змагального дня, 17 лютого, у спринтерській гонці на п'єдестал переможців підійнялися одразу двоє волинських біатлоністів. Про це Спорт на Районі розповів очільник Федерації біатлону Луцька Василь Покотилець.
У спринтерській гонці групи середніх юнаків,  вихованець КЗ ДЮСШ №4 Луцької міської ради Кирило Кульчицький найкраще зі всіх учасників відпрацював на обох вогневих рубежах і у підсумку впевнено переміг у першій гонці змагань.
Срібним призером спринту став ще один  біатлоніст команди Волинь, учень Володимирського спортивного ліцею Волинської обласної ради Назарій Савонік. Він мав на одну хибу більше на вогневих рубежах і у фінішному протоколі програв Кирилу 25.3 секунди.