«Берегу надії» - п’ять років

Громадська організація «Берег надії» відзначила п’ятиріччя з часу заснування. Це співпало ще з однією приємною несподіванкою – отриманням просторішої кімнати у Центрі позашкільної освіти, де все капітально відремонтоване, завезені нові меблі, приладдя для творчих занять, розвиваючі іграшки.
Як зазначила голова організації Світлана Янущиц, під їхнім піклуванням перебуває 19 дівчат і хлопців старшого віку. Однак, з ініціативи активного волонтера «Берега надії» Олени Кандиби, вирішено займатися й меншими дітьми, яких по списку вже налічується 25.
Концертну програму було підготовлено силами своїх вихованців. Особливо запам’ятався індійський танець Олександри Янущиц, незабутньою, з чудовою акторською постановкою виявилася і зіграна казка «Колобок». Це – результат роботи психологів гімназії ім.Олександра Цинкаловського і педагогічного коледжу Марії Демчук та Ігоря Поліщука. Крім того, у роботі з дітьми допомагають і студенти навчального закладу.
Спортивним розвитком членів цієї громадської організації, які відвідують басейн, беруть участь в обласних змаганнях для неповносправних, займається Валерій Рудись.
Любов Нестерук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі